MojAndroid

MôjAndroid.sk vám prináša desiatku najsťahovanejších bezplatných Android aplikácií za 40. týždeň tohto roka.

Jetpack JoyrideJetpack Joyride

Join Barry sa vlámal do tajného laboratória, kde sa testujú jetpacky, tak si povedal, že si ich otestuje aj na vlastnej koži. Ako si tak lieta po chodbách tajného laboratória, tak zbiera rôzne veci, ako napríklad mince, za ktoré si neskôr môžete kúpiť iné oblečenie alebo dokonca aj nový jetpack. Pri lietaní si však musíte dávať pozor, aby ste sa nestali obeťou zákerných zamestnancov laboratória alebo laserov, ktoré na vás čakajú na každom rohu. (Obedná prestávka: Zalietajte si s Jetpack Joyride – farebnou platformovkou pre každého)

Verzia: 1.10.3.480520
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.10.3.480520
Aktuálna cena: Zdarma

Nova LauncherNova Launcher

Populárny Launcher, ktorý ponúka široké možnosti nastavení od možnosti zmeny efektov pracovných plôch až po nastavenie priehľadnosti v zozname aplikácií. Možností je skutočne veľa, ak by ste ale chceli využiť plný potenciál Nova Launcheru, tak potom si musíte zakúpiť platenú verziu s cenovkou 3€.

 

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Photo FX Live WallpaperPhoto FX Live Wallpaper

Živé pozadie pre váš Android tablet či telefón, ktoré je vytvorené z fotografií uložených vo vašom zariadení. Nastaviť môžete farbu pozadia fotografií, rámik, priehľadnosť alebo ich saturáciu. Zakúpením plnej verzie sa otvárajú ďalšie možnosti vrátane rôznych efektov a možnosti uložiť na plochu až 100 rôznych fotografií.

 

Verzia: 3.3.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3.3.0
Aktuálna cena: Zdarma

CogsCogs demo

Skvelá puzzle hra, v ktorej staviate komplexné stroje použitím rôznych dielov v 2D a 3D prostredí. Hra prichádza z 30 mechanickými dielmi a troma hracími módmi, ktoré sľubujú až 10 hodín hrania.

 

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

X-Plane 9X-Plane 9

Jeden z najrealistickejších leteckých simulátorov dostupných na Google Play zadarmo. Simulátor ponúka možnosť letieť desiatimi rôznymi druhmi lietadiel a ďalšie je možné zakúpiť. V X-Plane 9 môžete ovládať, aké bude počasie, či vám let sťažia vtáky alebo zlyhajú niektoré systémy. Zalietať si môžete dokonca aj s viacerými hráčmi pripojenými do rovnakej WiFi siete.

 

TeslaUnreadTeslaUnread

Aplikácia, pomocou ktorej môžete zobraziť počet neprečítaných SMS či e-mailových správ priamo v ikone aplikácie umiestnenej na ploche. Funguje len s Nova Launcherom Prime alebo WidgetLockerom.

 

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Open GardenOpen Garden

Aplikácia Open Garden bola vytvorená so zámerom zjednodušenia tetheringu internetu. Nemusíte nič nastavovať. Stačí, aby ste si nainštalovali na všetkých vašich zariadeniach s OS Android, Windows alebo MacOS Open Garden a zapli pripojenie Bluetooth. Všetko ostatné už prebehne samo a všetky zariadenia si navzájom prepoja pripojenie k internetu. (Open Garden Beta vám umožní zdieľať internet medzi viacerými zariadeniami cez Bluetooth a bez nastavení!)

 

Stickman Cliff Diving (Free)Stickman Cliff Diving (Free)

Populárna hra z iOS, ktorá zaznamenala už viac ako 5 miliónov stiahnutí. So Stickman Cliff Diving si zaskáčete z najvyšších útesov do vody, pričom každý váš skok bude hodnotiť  porota.

 

Verzia: 3.6
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3.6
Aktuálna cena: Zdarma

Emoticons WhatsappEmoticons Whatsapp

Emotikony pre populárnu aplikáciu WhatsApp Messenger.

Atooma - BetaAtooma – Beta

Atoma je aplikácia, ktorá vykoná niektoré úlohy automaticky, podľa určitých stanovených podmienok. Nastaviť môžete napríklad automatické spustenie Bluetooth po príchode do práce alebo zapnutie tichého režimu po pripojení na firemnú či školskú WiFi sieť.

 

6.10.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+