MojAndroid

MôjAndroid.sk vám prináša desiatku najsťahovanejších bezplatných Android aplikácií za 34. týždeň tohto roka.

  Make Me Old

Jednoduchá a zábavná Android aplikácia Make Me Old vám umožňuje premeniť vašu, či hociktorú inú fotografiu, na nepoznanie. Osobe na fotografii dokáže aplikácia pridať pár dotykmi niekoľko desiatok rokov a vy sa tak s priateľmi môžete baviť na tom, ako budete vyzerať na dôchodku či v pokročilom veku. Okrem pridania veku dokážete danej osobe pridať aj okuliare, fúzy či iné “doplnky”, ktoré na veku danej osobe ešte pridajú.

  

Verzia: 1.96
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.96
Aktuálna cena: Zdarma

  File Manager

File Manager je ďalším správcom súborov pre vaše Android zariadenie. Okrem základných funkcií si v tejto bezplatnej aplikácii môžete vychutnať aj pokročilé funkcie a nastavenia, ako napríklad kompresia/dekompresia či vzdialené ovládanie a zdieľanie stream-u cez LAN/Wi-Fi. K dispozícii sú aj 3 balíčky ikon a aplikácia podporuje aj 19 svetových jazykov, vrátane slovenčiny.

  

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

  Solar Charger

Zábavná aplikácia Solar Charger vám prináša spôsob, ako môžete oklamať vašich priateľov a pritom sa zabaviť. Po spustení aplikácie sa zobrazí obrazovka so solárnymi panelmi, ktoré “nabíjajú” batériu v pravom hornom rohu. Samozrejme, že ide len o zábavu, nakoľko je nabíjanie batérie pomocou displeja mobilu zatiaľ technicky nemožné, no ako menší fór táto aplikácia poslúži dokonale.

  

  Video Caller ID Free

Pokiaľ si potrpíte na netradičné zvonenie, tak by vás mohla zaujať aj aplikácia Video Caller ID. Pomocou nej si totižto môžete ako zvonenie nastaviť ľubovoľné video z vášho Android zariadenia, a tak si vytvoriť jedinečný typ zvonenia, ktorý vás na prichádzajúci hovor upozorní zvukom aj videom. Priamo v aplikácií je dostupných aj niekoľko bezplatných videí, stačí, aby ste si ju nainštalovali a všetko ostatné je otázka niekoľkých dotykov.

  

Verzia: 2.2.245
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.2.245
Aktuálna cena: Zdarma

  Camera Fun Free

Ako už aj zo samotného názvu tejto aplikácie vyplýva, ide o zábavnú formu fotoaparátu pre váš Android. Aplikácia Camera Fun ponúka niekoľko fotografických efektov, ktoré z vašej fotografie spravia umelecký, smiešny či zdeformovaný obrázok, na ktorom sa neskôr môžete zasmiať spolu s priateľmi. Vybraný efekt sa na displeji zobrazuje priamo pri fotení, takže môžete zachytiť presne takú fotografiu, akú chcete.

  

Verzia: 4.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 4.0
Aktuálna cena: Zdarma

  Soul Movie

Pokiaľ radi pozeráte na svojom Android zariadení videá s titulkami, príde vám vhod video-prehrávač Soul Movie. Ten okrem prehrávania tradičných video formátov ponúka aj pokročilé nastavenia tituliek a ako jeden z mála podporuje aj titulky vo formáte SMI. Prostredie prehrávača je intuitívne a jednoduché, pracovať s ním by nemalo robiť problém nikomu.

  

Verzia: 8.6.9
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 8.6.9
Aktuálna cena: Zdarma

  Raging Thunder Free

Medzi najsťahovanejšie aplikácie sa tento týždeň dostala aj staršia Android hra Raging Thunder Free. Ide o bezplatnú verziu, inak platenej, závodnej hry, ktorá má po svete množstvo fanúšikov. Nakoľko je táto hra už staršia, ponúka jednoduchšiu grafiku, ktorá by nemala robiť problém ani menej výkonným Android zariadeniam. Aj napriek svojmu veku je hra Raging Thunder dodnes populárna, o čom svedčí aj veľký počet inštalácií a vysoké hodnotenie jej bezplatnej verzie, ktorá je na Google Play kratšie ako platená verzia.

  

Verzia: 1.2.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.2.2
Aktuálna cena: Zdarma

  UC Browser

Medzi populárne aplikácie tento týždeň patril aj prehliadač UC Browser. Ten si používateľov už dlhodobejšie získava na základe jednoduchosti a intuitívneho ovládania, ktoré mnohí uprednostňujú pred zložitými prostrediami s prepracovanými menu. Okrem iných funkcií umožňuje UC Browser aj rýchlejšie načítavanie stránok, za čo získal už druhý rok po sebe cenu za najlepší internetový Android prehliadač (ceny udeľoval web About.com).

  

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

  Cricket T20 Fever 3D

Do desiatky najsťahovanejších aplikácií sa dostala aj hra Cricket T20 Fever 3D. Ide o komplexný kriket pre vaše Android zariadenie, ktorý ponúka jednoduchú 3D grafiku a chytľavý gameplay. Okrem viacerých herných módov sú v tejto hre dostupné aj aj špeciálne módy určené na porovnávanie sa s priateľmi, takže si môžete pomocou internetových tabuliek porovnať, kto je v hre lepší. Potešia aj pekné animácie počas hry, vďaka ktorým nie je táto hra nudná.

  

Verzia: 95
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 95
Aktuálna cena: Zdarma

  Traffic Panic London

Desiatku najsťahovanejších aplikácií uzatvára hra Traffic Panic London. Ide o veľmi vydarenú hru s peknou, prepracovanou grafikou, ktorá vás dokáže zabaviť na dlhšiu dobu. V hre musíte ovládať dopravu v Londýne, čo nie je vďaka nezodpovedným vodičom vôbec jednoduché, no o to práve ide. Vašou úlohou je totižto zničiť mesto do posledného štvorcového metra.

  

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

25.8.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+