MojAndroid

MôjAndroid.sk vám prináša desiatku najsťahovanejších bezplatných Android aplikácií za 30. týždeň tohto roka.

London 2012 Results AppLondon 2012 Results App

Keďže tento týždeň sa začali letné olympijské hry v Londýne, nemala by vo vašom Android zariadení chýbať ani aplikácia London 2012 Results App. Tá vás bude vždy a všade informovať o novinkách a dosiahnutých výsledkoch športovcov na olympiáde.

DEAD TRIGGERDEAD TRIGGER

Akčná zombie strieľačka bola nedávno na Google Play sprístupnená na stiahnutie zadarmo a preto niet divu, že sa dostala medzi najpopulárnejšie hry v tomto týždni. (Dead Trigger je teraz dostupný zadarmo, prináša nový arzenál zbraní a ďalšie novinky)

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

MP3 Music Download V6MP3 Music Download V6

Sťahovanie mp3 súborov nebolo nikdy jednoduchšie. Nainštalujte si aplikáciu MP3 Music Download V6 a začnite sťahovať svoju obľúbenú hudbu priamo zo svojho Androidu.

London 2012-OfficialGame(free)London 2012-OfficialGame(free)

Oficiálna hry letných olympijských hier v Londýne. Súťažte v ôsmich rôznych športoch a v troch modoch Tréning/ Olympiáda / Výzva. Vytrénujte svojho atléta a pripravte ho na to, aby podal vrcholové výsledky.

Android Defrag FREEAndroid Defrag FREE

Jedna z najpopulárnejších aplikácií z kategórie “Produktivita”  je Android Defrag FREE. Svojim používateľom ponúka možnosť defragmentácie vnútornej pamäte, vyčistenia histórie hľadania alebo ukončenie spustených procesov za účelom predĺženia životnosti batérie. To všetko len jedným dotykom.

MixBoothMixBooth

Nová aplikácia od tvorcov AgingBooth, FatBootha BaldBooth, ktorá vám zaručí zábavné chvíle s vašim Android smartfónom. Aplikácia umožňuje zmixovať dve tváre do jednej – skúste ako by ste vyzerali, ak by ste svoju tvár spojili s tvárou niektorej celebrity alebo vášho kamaráta.

Verzia: 2.4
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.4
Aktuálna cena: Zdarma

Pencil SketchPencil Sketch

Jednoduchá aplikácia, ktorá z vašich fotografií vytvorí kreslené skice.

Verzia: 6.4
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 6.4
Aktuálna cena: Zdarma

War Machine HummerWar Machine Hummer

Americká armáda ťa potrebuje. Nasadni do vojenského Hummera a dostaň sa cez bojové línie do základne v čo najkratšom čase.

Rope'n'Fly - From Dusk (Free)Rope’n’Fly – From Dusk (Free)

Hra, v ktorej používate laná na to, aby ste sa dostali čo najďalej. V hre máte plnú kontrolu nad lanami, ktoré vyhodíte a pustíte dotykom prsta na displeji.

Verzia: 3.6
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3.6
Aktuálna cena: Zdarma

Flow FreeFlow Free

Puzzle hra, v ktorej musíte potrubím spájať body s rovnakou farbou a pokryť tak celú hraciu plochu. Ak sa vám to podarí, postupujete do ďalšieho levelu. Dávajte si však pozor, ak sa vám potrubia skrížia, rozbijú sa.

Verzia: 3.9
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3.9
Aktuálna cena: Zdarma

28.7.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+