MojAndroid

MojAndroid.sk prináša desiatku najsťahovanejších aplikácií a hier za 28 týždeň tohto roka.

Lane Splitter Lane Splitter

Jake Melton spravil vo svojom živote veľa chýb, ale nestihnúť vlastnú svadbu to nebude jeho prípad! Lane Splitter je pretekárska hra, v ktorej sa na motocykli pohybujete veľkou rýchlosťou cez neustále sa meniacu dopravu.

QR kód

Android Market

MP3 Download LiteMP3 Download Lite

Ďalšia z radu aplikácií pre sťahovanie hudby z internetu zadarmo.

QR kód

Android Market

Aliens Invasion Aliens Invasion

Zábavná a vzrušujúca strieľačka, v ktorej bojujete o prežitie proti mimozemskej civilizácii, ktorá si chce podmaniť našu planétu.


QR kód

Android Market

Theme iPhone Theme iPhone

Téma pre populárny Go Launcher Ex s motívom iPhone.

QR kód

Android Market

Easy SpeedUpEasy SpeedUp

Zrýchlite svoj Android pomocou tejto aplikácie, ktorá simuluje reštart uzatvorením a znovu spustením všetkých systémových procesov. Aplikácia nevyžaduje root!

QR kód

Android Market

AndroZip File ManagerAndroZip File Manager

Súborový manager, ktorý dokáže pracovať  s archívmi ZIP, RAR, TAR, GZIP, BZIP2 a 7ZIP. Okrem toho ponúka aj funkcie zálohovania aplikácií alebo aj task managera.

QR kód

Android Market

Stair DismountStair Dismount

Zaujíma vás ako to vyzerá pri páde dole schodmi? Odsimulujte si takú situáciu v hre Stair Dismount. Na postavičku môžete navyše pridať tvár niekoho známeho a simulovaný pád zdieľať s vašimi priateľmi.

QR kód

Android Market

Wifi AnalyzerWifi Analyzer

Premeňte svoj Android telefón na WiFi analyzér a preskúmajte WiFi siete vo svojom okolí.

QR kód

Android Market

GO FBWidget GO FBWidget

Ďalší widget pre GO Launcher Ex, ktorý uľahčí prehliadanie statusov zo sociálnej siete Facebook priamo z plochy Androidu.

QR kód

Android Market

UstreamUstream

Sledujte live videa z koncertov a iných podujatí, ktoré natočili ostatný členovia komunity Ustream. Aplikácia je optimalizovaná aj pre Android Honeycomb, takže videá si vychutnáte aj na svojom tablete.


QR kód

Android Market

21.7.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+