MojAndroid

Android MarketZhrnutie najsťahovanejších aplikácii a hier za druhý týždeň tohoto roka. Na prvých miestach sa stále držali Appbrain a Angry Birds, pribudli Sanity a Jet Cars. AppBrain Veľmi dobrý nástroj na vyhľadávanie aplikácii pre váš Android. Pri prehliadaní aplikácii vám dopomôže svojími funkciami ako je filtrovanie, triedenie aplikácii podľa kategórii alebo najrôznejších kritérií (najpopulárnejšie aplikácie, najlepšie hodnotené, najnovšie atď.). Výhodou je aj možnosť prehliadania a inštalovania aplikácii priamo na webe www.appbrain.com.

QR kód:

Angry Birds V súčasnej dobe asi jedna z najpopulárnejších hier, ktorá je bojom medzi zelenými prasatami a nahnevanými vtákmi. Ukradnutie vajíčok vtákov nesmie byť ponechané bez pomsty. Využite unikátnu ničivú silu každého z nich na zničenie pevnosti prasiat. Pozor, táto hra je silne návyková :)

QR kód:

VEVO

Vyhľadaj, sleduj a zdieľaj svoje obľúbené videoklipy kedykoľvek a kdekoľvek. Buď prvým kto uvidí exkluzívne video premiéry a sleduj naživo streamované koncerty.

QR kód:

Sanity

Spraví vaše telefonovanie lepšie, jednoduchšie a zdravšie. Starajte sa o svoje zdravie aj počas telefonovania obmedzením elektromagnetických vĺn. Sanity pri telefonovaní automaticky vypne WiFi, Bluetooth, GPS a mobilné dáta 2G/3G. Tým zároveň pri dlhých hovoroch šetrí aj vašu batériu.

QR kód:

Jet Cars Stunt Lite

Je 3D adrenalínova naháňačka s veľkými skokmi, plávajucími platformami a s mnohými inými prekvapeniami. Hra s originálnymi levelmi, ktoré si vás rýchlo získaju.

QR kód:

Barcode Scanner

Oskenujte čiarový kód produktu a pozrite si jeho cenu alebo recenziu. Skenovať môžte aj QR kódy obsahujúce URL, kontaktné info atď.

QR kód:

Google Goggles

Googles používa technológiu rozpoznávania obrazu pre zistenie informácii o produktoch, slávnych umeleckých dielach atď. Dokáže čítať vizitky prekladať slová v angličtine, francúzštine, taliančine, nemčine a španielčine.
QR kód:

Talking Tom Cat

Zábavná hra s hovoriacim kocúrom Tomom, ktorý po vás zopakuje všetko čo poviete so smiešnym hlasom. Okrem toho ho môžete aj pohladkať, odstrčiť alebo chytiť za chvost.

QR kód:

TankHero

Ak ste niekedy mali chuť niečo vyhadzovať do vzduchu, tak táto hra od Clapfoot Games vám to aspoň na displeji vášho mobilu umožní. Posledná verzia Tank Hero pre Android je veľmi peknou a rýchlou 3D strieľačkou, ktorá vám umožní zneškodniť svojho nepriateľa rôznymi druhmi zbraní ako je hufnica alebo kanón.

QR kód:

DroidTV Sledujte a nahrávajte televíziu na vašom telefóne v HD rozlíšení 480p. Vyberte si z veľkého množstva najpopulárnejších programov hlavných staníc. Epizódy nie sú streamované ale prehrávané priamo z pamäťovej karty telefónu. Sledujte čo chcete a kedy chcete s DroidTV.

QR kód:

27.1.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+