MojAndroid

Android MarketTýždeň ubehol ako voda a máme tu opäť pravidelný zoznam najsťahovanejších aplikácií a hier. Do popredia sa dostali rôzne aplikácie a hry akými sú HD Wallpapers, aCCleaner, Pool Master Pro a iné.

HD WallpapersHD Wallpapers

Aplikácia poskytujúca veľké množstvo pozadí pre váš Android prehľadne rozdelených do kategórií. Nájdete tu napríklad kategórie ako je architektúra, príroda, lietadlá, mestá atď. Aby ste mohli pozadia prehliadať je nutné mať prístup na internet.

QR kód:

Love heart wallpapersLove heart wallpapers

Aplikácia pre všetkých zamilovaných, ktorý si chcú svoju lásku pripomenúť aj pozadím na svojom mobile. Wallpapers sú opäť prehľadne rozdelené do kategórií, čo vám umožní ľahšie nájsť to čo práve hľadáte.

QR kód:

aCCleaner (Cache Cleaner)aCCleaner (Cache Cleaner)

Aplikácia pre všetkých, ktorý majú problémy s nedostatkom pamäte svojho telefónu. Vďaka aCCleaner sa vám podarí vymazať dočasné súbory (Cache) bežiacich aplikácií jedným kliknutím a najlepšie na  tom je, že nepotrebujete k tomu root telefónu.

QR kód:

Don't Touch My Droid!Don’t Touch My Droid!

Pre ustráženie vášho mobilu proti manipulácií sa ako ideálna javí aplikácia Dont touch my droid, ktorá pri pohybe telefónu dá o tom vedieť svojmu okoliu nápaditými zvukmi rôznych sirén a zvukov.

QR kód:

Voice Changer Voice Changer

Zmente svoj hlas  pomocou Voice Changer a budete znieť ako robot, starý muž, dievča a iné.

QR kód:

Super Android Bros. Super Android Bros

Je hra skoč-a-bež (jump-and-run) v štýle Super Mario.

QR kód:

Pool Master Pro Pool Master Pro

Nová biliardová hra pre Android s realistickými 3D animáciami, 8 alebo 9 guľovým módom hrania a dotykovým ovládaním tága.

QR kód:

Tourist language learn & speakTourist language learn & speak

Aplikácia, ktorá poskytuje veľa informácií o zahraničných krajinách, v ktorých sa práve nachádzate ako napríklad  občerstvenie, ubytovanie, taxi atď.

QR kód:

Locus Locus

Jednoducho použiteľná mapová aplikácia zobrazujúca online mapy, ktorá umožňuje ich stiahnutie pre offline mód.

QR kód:

NVIDIA TegraZone NVIDIA TegraZone

Nájdite najlepšie hry pre svoj smartfón s platformou Tegra.

QR kód:

 

7.3.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+