MojAndroid

Na rubriku, v ktorej  vám každých 7 dní prinášame prehľad top 10 najsťahovanejších aplikácií alebo hier ste si už asi zvykli. Tento týždeň nie je výnimkou. Pozrime sa na ne :-)

Google DocsGoogle Docs

Aplikácia pre správu Google dokumentov s príjemným prostredím, widgetom na plochu a rozpoznávaním textu priamo z obrázkov. Viac sa o aplikácií dočítate aj v článku Google Docs: Google dokumenty priamo v Androide.

QR kód

Android Market

Pool Break ProPool Break Pro

Snooker, biliard a iné podobné hry s 3D grafikou nájdete práve v Pool Break Pro. Hrajte online s inými Android, iPhone alebo iPad hráčmi alebo proti počítaču. V hre je dostupný aj chat.

QR kód

Android Market

Duck Hunt Duck Hunt

Klasická hra z čias Nintenda. Vyberte si medzi hrou A s jednou kačkou alebo B s dvoma kačkami. Zabitím 5 a viac kačiek sa dostanete do ďalšieho levelu.

QR kód

Android Market

Adobe® Reader®Adobe® Reader®

Populárny program pre čítanie PDF súborov na PC je dostupný aj ako aplikácia pre Android  – Adobe Reader.

QR kód

Android Market

Google TranslateGoogle Translate

Aktualizovaný Google Translate pre prekladanie textu alebo hovoreného slova do cudzích jazykov. Viac čítajte na Google Translate pre Android: pridané ďalšie jazyky.

QR kód

Android Market

QuickPicQuickPic

Menšia, rýchlejšia, výkonnejšia a s množstvom funkcií! To sú slová autora aplikácie QuickPic – prehliadača obrázkov, ktorou môžete nahradiť natívnu galériu Androidu.

QR kód

Android Market

FreeMusicDownloader FreeMusicDownloader

Aplikácia, ktorá vám umožní vyhľadať a stiahnuť milióny hudobných skladieb zadarmo. Priamo v aplikácii môžete skladbu editovať a nastaviť ako zvonenie.

QR kód

Android Market

Sit Ups Sit Ups

Aplikácia ako osobný tréner pre cvičenie sed-ľah.

QR kód

Android Market

Push Ups Push Ups

Podobne ako pri predchádzajúcej aplikácii aj Push Ups predstavuje osobného trénera pre cvičenie klikov.

QR kód

Android Market

iRunner iRunner

iRunner je rýchla hra, so skvelou HD grafikou, v ktorej je vašou úlohou bežať! Mr.i beží na tajomné miesto určenia. Vy musíte udržať dobré tempo, aby ste sa vyhli všetkým prekážkam na ceste a snažiť sa zozbierať čo najviac batérií ako je to len možné.

QR kód

Android Market

3.5.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+