MojAndroid

Plants vs. Zombies™ 2

Tohtotýždňovým hitom sa jednoznačne stalo nové pokračovanie populárnej hry Plants vs. Zombies, v ktorej rastliny bojujú proti chodiacim mŕtvolám. Novinka sa po dlhom čakaní konečne objavila aj na obchode Play a vy si tak budete môcť vychutnať ďalšie kolo zábavy, ktoré so sebou prináša. Tešiť sa môžete opäť na výborné spracovanie, gamelplay a samozrejme na nové rastliny, zombíkov a svety, v ktorých budete hrať.

Plants_vs._Zombies™_2_-_Aplikácie_pre_Android_v_aplikácii_Google_Play Plants_vs._Zombies™_2_2

Verzia: 6.6.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 6.6.1
Aktuálna cena: Zdarma

DEAD TRIGGER 2

Z top 10 sme nemohli vynechať ani Dead Trigger 2, ktorý sa práve objavil na obchode Play. Okrem skvelej grafiky ponúka aj nové herné mechanizmy. Predtým, než vyleziete zo svojho úkrytu a začnete bojovať, vytvárate si v novom systéme vlastné zbrane. Máte tiež možnosť kombinovať svoje sily s inými hráčmi prostredníctvom internetu a zahrať si tak hru aj so svojimi priateľmi.

DEAD TRIGGER 2_1 DEAD TRIGGER 2

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

Archery Tournament

Hra v ktorej si precvičíte svoju presnosť pri mierení lukom. Hra ponúka peknú grafiku s realistickým mierením a fyzikálnymi vplyvmi na dráhu letu šípu. Zahrať si môžete s ďalšími ôsmi hráčmi alebo s počítačom v niekoľkých rôznych turnajoch.

Archery Tournament_2 Archery Tournament

Verzia: 3.2.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3.2.0
Aktuálna cena: Zdarma

ARC Squadron: Redux

Temná rasa Guardianov putuje vesmírom a ničí všetko čo jej príde do cesty. Ako jediná záchrana galaxie budete proti nim bojovať vo vesmírnom lietadle ARC Squadron. Zničte nepriateľské jednotky a deviatich bosov, aby ste oslobodili vesmír. Čaká na vás 60 levelov, 20 unikátnych prostredí, rôzne bojové lode a zbrane.

ARC Squadron- Redux_2 ARC Squadron- Redux

Fields of Battle

Ak patríte medzi nadšencov hry Paintball, tak potom nevynechajte ani titul s názvom Field of Battle. Ten je práve z prostredia paintballových bojov, ktoré môžete prežívať s ostatnými spoluhráčmi online.

Fields of Battle_2 Fields of Battle

Verzia: 2.11
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.11
Aktuálna cena: Zdarma

Mechs vs Aliens

Hra inšpirovaná filmom Ohnivý kruh, v ktorom mechanické roboty bojujú proti mimozemským monštrám kaiju. Podobne budete v mechanickom prevlečení bojovať aj v tejto hre, v ktorej budete mať na výber niekoľko druhov zbrojenia a herných módov.

Mechs vs Aliens_2 Mechs vs Aliens

Verzia: 1.0.4
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.4
Aktuálna cena: Zdarma

Bladeslinger FREE

BLADESLINGER sleduje príbeh Williama Glaston, ktorí sa vracia do svojho rodného mesta, aby sa postavil proti starovekému zlu. Táto hra vás upúta svojou prepracovanou grafikou, ako aj ovládaním a celkovým spracovaním. Vystačiť by vám mala na niekoľko hodín hrania. Čo vás v nej čaká prezrádza aj video.

Bladeslinger FREE_2 Bladeslinger FREE

Verzia: N/A
Aktuálna cena: 3,68 €
Verzia: N/A
Aktuálna cena: 3,68 €

Grandpa’s Table

Chopte sa zariadenia a objavujte tajomný svet dedka a jeho spomienok. V tejto pokojnej hre budete riešiť hádanky, zbierať spomienky a skúmať históriu jeho života. Čaká na vás precízne navrhnuté používateľské prostredie s možnosťou bohatej interakcie s hracou plochou. Na vyriešenie čaká 60 úloh, pričom ďalšie majú postupom času pribúdať.

Grandpa's Table_2 Grandpa's Table

Little Commander WW2 Halloween

Halloweenska verzia hry Little Commander – WW II TD patrí do žánru tzv. vežičkoviek, v ktorých je vašou úlohou brániť pozície pomocou všetkých dostupných prostriedkov. To isté platí aj u tejto hry, ktorá je charakteristická svojou kreslenou grafikou a dejom vsadeným do druhej svetovej vojny.

Little Commander_2 Little Commander

Verzia: 1.4.8
Pôvodná cena: 3,19 €
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.4.8
Pôvodná cena: 3,19 €
Aktuálna cena: Zdarma

Move: A Brain Shifting Puzzle

Nová puzzle hra, ktorá potrápi vaše mozgové závity. Vašou úlohou bude posúvať farebné body dovtedy, dokým sa vám ich nepodarí dostať na svoje miesto. Princíp je jednoduchý a zatiaľ čo prvé levely budete zvládať ľavou zadnou, tie ďalšie budú už skutočne náročné.

Move2 Move

Verzia: 1.0.31
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.31
Aktuálna cena: Zdarma

25.10.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+