MojAndroid

Motoheroz

Motoheroz je zábavná hra pre Android, ktorá vás určite dostane svojim spracovaním a hrateľnosťou. Ide o kvalitný herný titul štúdia RedLynx, v ktorom budete prechádzať 30 levelov so 6 rôznymi automobilmi. Zahrať si môžete proti svojim priateľom a zakúpiť je možné aj ďalšie vylepšenia, ktoré vám pomôžu v napredovaní v hre.

motoheroz2 motoheroz

Verzia: 2.0.3
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.0.3
Aktuálna cena: Zdarma

Mushroom Wars

Mushroom Wars je dynamická real-time stratégia, kde je vašou úlohou poraziť nepriateľské kmene a obsadiť strategické miesta. Zväčšite veľkosť vašej armády, dokončite výstavbu svojich dedín, zlepšite svoje zbrane a stavajte obranné veže. Hrať môžete kampaň s 32 rôznymi mapami a narastajúcou obtiažnosťou, samozrejmosťou je aj plnenie misií.

Mushroom Wars_2 Mushroom Wars

Verzia: 1.14.5
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.14.5
Aktuálna cena: Zdarma

Bloody Harry

Hra s nikdy nekončiacimi dodávky zbraní, munície a dôvodov na sekanie, rozbíjanie či strieľanie nepriateľov. Vašou úlohou bude prebojovať sa cez hordy odporných tvorov, ktoré vám budú stáť v ceste za vašim cieľom stať sa najlepším. V hre na vás čaká 15 druhov zbraní, rôzne vylepšenia a veľa misií.

Bloody Harry_2 Bloody Harry

Verzia: 2.1.10
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.1.10
Aktuálna cena: Zdarma

Monster Smash

S neodolateľným herným princípom a vynikajúcim zvukom či vizuálnymi efektami je Monster Smash skutočne zábavný a návykový. Je preto skutočne ľahké stratiť pojem o čase počas toho, ako budete naháňať skóre a zabíjať monštrá. Vašou úlohou bude chrániť pred nimi deti tak, aby ich nevystrašili. Budete staviať obranné veže so špeciálnymi zbraňami a ničiť jednú vlnu monštier za druhou.

Monster Smash_2 monster

Kingdom Rush Frontiers

Veľmi návyková tower defense hra, v ktorej budete veliť vojakom v dobrodružstve, v ktorom sa v boji postavia proti drakom, ľudožravým rastlinám, mimozemšťanom a iným nástrahám. Využívať pri obrane môžete napríklad meteorický dážď, ľadové bomby a dokonca aj atómovky. Čaká na vás 40 nepriateľských jednotiek s rôznymi schopnosťami, nemilosrdní bosovia a veľa iného.

Kingdom Rush Frontiers_2 kingdom rush

Verzia: 3.0.25
Pôvodná cena: 3,19 €
Aktuálna cena: 1,99 €
Verzia: 3.0.25
Pôvodná cena: 3,19 €
Aktuálna cena: 1,99 €

Ninja Killer: Zombies Run

Nekonečna behačka, v ktorej bude opäť vašou úlohou vyhýbať sa prekážkam a nástrahám trate. Budete zbierať mince a snažiť sa získať čo najviac vylepšení, ktoré vám pomôžu dostať sa v hre čo najďalej a získať čo najviac bodov.

Ninja Killer- Zombies Run_2 Ninja Killer- Zombies Run

Verzia: 2.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.1
Aktuálna cena: Zdarma

Ninja Revenge

Pomstite vraždu manželky a zabite každého, kto vám bude stáť v ceste. Bojová hra, v ktorej sa vžijete do skutočného bojového umenia ninju.

Ninja Revenge_2 Ninja Revenge

Verzia: 1.1.9
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.1.9
Aktuálna cena: Zdarma

Death racing: Road Killer

Ak sa radi premávate v automobiloch, tak skúste trochu netradičný Death racing: Road Killer. V hre budete riadiť ozbrojené vozidlo, s ktorým prejdete najrôznejšie kúty mesta. Nechýbajú ani zombíci, za ktorých zabitie získavate body.

http://www.youtube.com/watch?v=7FxQ3urmccg&feature=player_embedded

Verzia: 1.6
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.6
Aktuálna cena: Zdarma

Transport Tycoon

Tak, ako bolo prisľúbené, autori populárneho simulátora Transport Tycoon vydali oficiálny port hry v obchode Google Play. Používatelia systému Android tak majú možnosť zahrať si titul na svojich tabletoch. Ukážte svoje talent riadiť dopravný podnik a vybudujte si vlastný monopol aspoň virtuálne.  (Transport Tycoon dostupný v Google Play)

transport-tycoon-android-hry-2 transport-tycoon-android-hry-1

Verzia: 0.40.1215
Aktuálna cena: 5,99 €
Verzia: 0.40.1215
Aktuálna cena: 5,99 €

Pinball Rocks HD

Náročnejší hráči mobilných hier si prídu pri hernej novinke Pinball Rocks HD určite na svoje. Jeden z najlepšie spracovaných pinballov pre Android zariadenia ponúka okrem výborných herných vlastností aj kvalitné soundtrack-y zabezpečené známymi rockovými kapelami. Čo by to predsa bol za pinball, keby nemal v pozadí kvalitnú hudbu pripomínajúcu burácajúci pub? (Pinball Rocks HD: Prepracovaný pinball od Sony Music Entertainment)

pinball-rocks-hd-4 pinball-rocks-hd-5

4.10.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+