MojAndroid

Star Chef

Jedna z najlepšie vyzerajúcich Android hier s tématikou varenia. V Star Chef sa vžijete do role šéfkuchára, ktorý bude vybavovať objednávky zákazníkov reštaurácie. Z rôznych ingrediencií budete spájať dokopy burgery, sushi a iné pochutiny.

star star2

Verzia: 1.0.6
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.6
Aktuálna cena: Zdarma

Garfield’s Pet Hospital

V hre Garfield Pet Hospital budete ošetrovať zvieratká v garfieldovej veterinárnej klinike. Vašou úlohou bude za pomoci Jona, Liz, Odie, Nermala, Arlene a Docboya diagnostikovať chorobu a poslať zvieratká do správneho oddelenia. Pozor na VIP návštevníkov, ktorých je nutné obslúžiť čo najskôr.

garfield2 garfield

Verzia: 1.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.2
Aktuálna cena: Zdarma

Reaper

Príbeh hry hovorí o pradávnej vojne medzi civilizovaným svetom a obyvateľmi divokej prírody, ktorá nemala konca až kým sa neobjavila nádej vo forme bojovníka nazvaného Reaper. Vašou úlohou je bojovať s hlavnou postavou a plniť rôzne úlohy, za ktoré získavate skúsenosti a peniaze na nové zbrane alebo výbavu.

reaper reaper2

Verzia: 1.4.13
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.4.13
Aktuálna cena: Zdarma

Rope Escape Atlantis

V hre budete unikať pred rozpadajúcim sa mestom Atlantis. Nie však po vlastných nohách, ale pomocou lán a oporných stĺpov mesta, ktoré sa na úteku pred skazou rozpadajú. Únik vám budú sťažovať aj rôzne prekážky, ako padajúce meteory, blesky, výbuchy a iné. Zbierať budete mince a vylepšenia, ktoré vám pomôžu dostať sa ďalej.

rope23 rope

Verzia: 1.22
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.22
Aktuálna cena: Zdarma

Mr Tigon

Mr Tigon je nová puzzle hra, v ktorej musíte dostať postavičky, vtákov, do určeného miesta, ktoré odpovedá ich farbe. Toto sa snažíte docieliť tak, aby ste vykonali čo najmenší počet pohybov v celkovo 64 leveloch.

tigon12 tigon

Danger Dash

Behačky typu Temple Run sú nám už dobre známe a preto vás pravdepodobne svojim princípom nijako neprekvapí ani hra s názvom Danger Dash. Opäť sa budete vyhýbať prekážkam, zbierať body a vylepšenia. Zahrať si budete môcť za niekoľko postáv.

danger danger2

Verzia: 3.0.3
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3.0.3
Aktuálna cena: Zdarma

SimpleRockets

Simple Rockets je novinka na Google Play, ktorá si vyslúžila výborné hodnotenia svojich používateľov. V hre si postavíte vlastnú raketu, ktorou budete skúmať náš solárny systém. Čaká na vás niekoľko výziev. Môžete súperiť s ostatnými hráčmi kto bude najrýchlejší a doletí najďalej, či pristane na mesiaci alebo inej planéte.

simple2 simple

Verzia: 1.6.11
Aktuálna cena: 3,09 €
Verzia: 1.6.11
Aktuálna cena: 3,09 €

CatchUp – Rhythm Hero

Klasická hudobná hra, v ktorej musíte prstom nasledovať rytmus a melódiu zobrazenú na hracej ploche. Čím lepšie vám to pôjde, tým viac bodov v 31 leveloch získate.

music2 music

Cut The Box

Android hra Cut The Box ponúka zaujímavú kombináciu princípov a grafického spracovania známych titulov Fruit Ninja a Cut The Rope. Úlohou hráča v každej úrovni je pretnúť jednu alebo niekoľko škatúľ, ktoré sú umiestnené na rôznych platformách tak, aby rez spôsobil pri posúvaní pád aj ostatných objektov v hre.

cuthebox Cut-The-Box-Android-hry3

Galaxia

Puzzle hry sú medzi používateľmi Androidu veľmi populárne. Nielenže vás zabavia a skrátia dlhé chvíle, ale aj trochu potrápia vaše mozgové závity. Patrí medzi ne aj Galaxia, čo je jednoduchá puzzle hra, v ktorej bude vašou úlohou spájať hviezdy do súhvezdí.

galaxia2 (1) galaxia (1)

Verzia: 1.0.14
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.14
Aktuálna cena: Zdarma

12.9.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+