MojAndroid

Godzilla – Smash3

Určite ste zaregistrovali, že film Godzilla sa vracia do kín v ešte vylepšenej verzii. Aj kvôli tomu vznikla hra Godzilla – Smash3, v ktorej však neočakávajte prvky akčnej strieľačky, či bojovej hry. Ide skôr o hru strategickú, resp. hru s prvkami ťahovej stratégie. Vy sa pritom vžijete do kože práve obrovskej Godzilly, ktorá má na pláne zničiť všetko, čo jej stojí v ceste. Tomu sa snažia zabrániť nepriateľské zložky, či už je to vojsko, alebo polícia. Tie budú používať nie len autá či tanky, ale aj bojové lietadlá a lode. Toto všetko budete musieť zničiť, a to tak, že budete spájať rovnaké obrazce v poli. Hra je veľmi zaujímavá a odporúčam si ju vyskúšať.

godzilla1 godzilla2

OTTTD

Trochu netradičný názov pre hru, o to viac pre titul Tower Defense. Celý názov hry je však Over The Top Tower Defense, čo už dáva väčší zmysel. V tejto hre budete bojovať proti rôznym príšerám a zombie, pričom sami máte na výber jeden zo 7 charakterov. S tými budete bojovať až v 20 leveloch, pričom na ničenie nepriateľov si môžete vybrať zo širokého arzenálu zbraní. Celkovo ich totiž máte k dispozícii až 40.  Čo je však najdôležitejšie, k obrane môžete použiť až 12 veží.

ottd ottd_2

Verzia: 1.27
Pôvodná cena: 3,19 €
Aktuálna cena: 3,89 €
Verzia: 1.27
Pôvodná cena: 3,19 €
Aktuálna cena: 3,89 €

World Escape

Ďalšie pokračovanie obľúbenej únikovej hry sa nezameralo na žiadne konkrétne miesto, ale všeobecne na svet ako taký. Herná séria Escape vám pritom ponúka poriadne preverenie mozgových závitov, pri hre sa ale aj zasmejete. Kto už niektorý z titulov Escape vyskúšal, World mu v Android zariadení rozhodne nesmie chýbať.

World Escape - screenshot

Verzia: 1.4
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.4
Aktuálna cena: Zdarma

PES MANAGER

Nenechajte sa pomýliť názvom, manažovať nebudete samozrejme psa. Myslím, že každý z vás to napokon dobre vie – PES je totiž skratka pre svetoznámu hru Pro Evolution Soccer, kde budete mať na na starosti práve futbalový tím. Získajte najlepších hráčov na svete, vytvorte im ideálne podmienky pre zlepšovanie sa, či regeneráciu a vydajte sa s nimi na trávnik. Stanete sa najlepším manažérom na svete?

PES MANAGER - screenshot

Verzia: 1.1.22
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.1.22
Aktuálna cena: Zdarma

Crazy Ball 2

Už z názvu vyplýva, že pôjde o pokračovanie obľúbenej hry šialená lopta. Princíp hry však ostáva nezmenený.  Ovládať budete loptičku, s ktorou musíte bezpečne prejsť cez prekážkovú dráhu bez toho, aby ste s ňou spadli z dráhy, prípadne ju zničili iným spôsobom. Aj tu nájdeme 3D grafiku, ktorá ešte umocní vás pocit z hry.

Crazy Ball 2 - screenshot

Dark Lands

Dark Lands nie je len obyčajnou bojovou hrou. Hoci tu so svojim bojovníkom budete skutočne súperiť s nepriateľmi, neuvidíte ho. Uvidíte totiž iba jeho tieň, rovnako ako tieň súpera. Toto všetko sa bude odohrávať v temnom prostredí, či už to bude za šera, alebo v tmavom lese, pri hre sa isto poriadne zabavíte.

Dark Lands - screenshot

Verzia: 1.3.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.3.1
Aktuálna cena: Zdarma

3D City driving – Bus Parking

Máte radi autobusové simulátory? V tom prípade vás poteším, práve jeden taký sa totiž dostal aj do nášho pravidelného týždenného výberu. V tom sa vžijete do kože práve autobusára, ktorý musí s obrovským dopravným prostriedkom zastaviť na zastávke tak, aby bol v presne vymedzenom priestore. O tom, že to nebude také jednoduché, sa napokon môžete pomocou nižšie priloženého odkazu na stiahnutie presvedčiť aj sami.

3D City jazdy - Bus Parking - screenshot

Verzia: 1.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.2
Aktuálna cena: Zdarma

ECU=SHOP Drag Game

ECU=SHOP Drag Game sa javí ako ďalšia zaujímavá pretekárska hra, ktorá sa však so svojimi 273 MB neuplatní v každom Android zariadení. Aj tu však budete mať vlastnú garáž s autami, ktoré môžete vylepšovať alebo vymieňať za peniaze zarobené v pretekoch. Umiestňovať sa pritom budete v rôznych rebríčkoch, či už je to denný, alebo týždenný.

ECU=SHOP Drag Game - screenshot

2048 Fibonacci

Netrvalo dlho a hra 2048 sa dočkala akéhsio vylepšenia, resp. jej vylepšenej verzie.  Tentokrát však budete môcť zlučovať len tie čísla, ktoré spolu susedia vo Fibonacciho postupnosti (prvé dva členy tvoria jednotky, každý ďalší člen je súčtom predošlých dvoch).Takéto čísla sú napríklad 8 a 13, 1 a 2, či 1597 a 2584. Tak čo, trúfnete si aj na túto verziu 2048?

2048

 

Verzia: 2.92
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.92
Aktuálna cena: Zdarma

 

Mussoumano Game

Mussoumano Salvando Aslatifas. To je meno arabského šejka, ktorý bol unesený. Svojpomocne sa teraz chce vrátiť domov, pričom sa bude musieť vyhnúť nejednej prekážke. Hra je v podstate akýmsi spojením skákačky a behačky, pričom využiť môžete aj viaceré pomôcky, resp. “dopravné prostriedky”, akým je napríklad ťava. Hoci to znie smiešne, tú si navyše môžete aj upravovať, či už jej farbu, alebo vylepšenie. Pripevniť na ňu môžete aj zbraň, ktorou prekážky pred vami jednoduchšie zničíte.

m

 

Verzia: 3.3
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3.3
Aktuálna cena: Zdarma
24.5.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+