MojAndroid

TOP-10-ANDROID-HRY-GIF

Crazy Ball

Poznáte množstvo tých hier, v ktorých je vašou úlohou dostať loptičku z jedného miesta na druhé? Úloha nebude zmenená ani tentokrát. Hra Crazy Ball ponúka možnosť sa s loptičkou voľne presúvať, musíte si však dávať pozor, aby ste nespadli z plošiny. V hre taktiež máte mince, ktoré musíte pozbierať, aby ste prešli level.

Ball Ball2

 

Farm Bubble

Vašou úlohou bude strelou z kanóna pozbierať všetky farebné guličky. Na zozbieranie máte obmedzený počet pokusov striel, čím menej ich prečerpáte, rým väčšia bude šanca získať za splnenie úlohy až 3 hviezdičky. Hra je jednoduchá pre každého, ponúka niekoľko prostredí, akými sú farma, obilné pole, či hory a až 128 rôznych úrovní.

farm farm2

Truck Simulator 3D

Riadiť veľký kamión je skutočne náročné. V hre Truck Simulator 3D sa stanete vodičom amerického ťahača a vašou úlohou nebude nič iné, ako bezpečne dopraviť tovar z miesta na miesto. Dávajte si však pozor, aby ste neporušili dopravné predpisy, alebo nepoškodili okoloidúce autá. Poškodiť môžete taktiež aj svoj kamión, oprava však lacná nebude. Nezabúdajte pravidelne tankovať a odpočinúť si, aby vás na cestách nepostihlo nepríjemné prekvapenie. Pohybovať sa budete až v jedenástich amerických mestách.

truck simulator truck simulator2

 

Verzia: 2.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.1
Aktuálna cena: Zdarma

Galactic Phantasy Prelude

Vyberte si svoju vesmírnu loď a vydajte sa do boja. Vašou úlohou bude cestovať po vesmíre a zničiť nepriateľské posádky, na ktoré často narazíte. Aby ste nepriateľa zničili efektívnejšie, vynovte si svoje zbrane.  Upravte si aj svoj štít a uchráňte sa pred jeho útokmi. K dispozícii máte viac ako 2000 rôznych vylepšení, ktoré sú rozdelené až do dvadsiatich kategórií.

galactic galactic2

Verzia: 2.0.4
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.0.4
Aktuálna cena: Zdarma

Blood Zombie HD

Zombie sú veľmi diskutovanou témou a každý má na nich iný názor. Či už na tieto príšerky po smrti veríte, alebo nie, v tejto hre sa skutočne vyskytujú. Vašou úlohou, ako už iste tušíte, bude dostať ich z nášho sveta preč. Či už to spravíte pomocou AK47, M4, M249, alebo UMP, svet vám bude vždy vďačný.

zombies zombies2

Blazing Slots

Las Vegas. Mesto hazardu dostupné už aj vo vašich smartfónoch. Máte šťastie v hre? Čo tak skúsiť virtuálne herné automaty? K dispozícii ich máte niekoľko desiatok. Vhodte svoju prvú mincu a možno sa z vás stanú milionári. Zbierajte v hre herné žetóny a staňte sa najbohatším hráčom.

Blazing Slots2 Blazing Slots

Verzia: 1.17
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.17
Aktuálna cena: Zdarma

Real Drift Free

Ako už z názvu vyplýva, stanete sa akýmsi “driftérom”, ktorý nasadne do vozidla a vydá sa šmýkať po cestách. Ale ako dokázať, že ste ten najlepší? Nie je to také jednoduché, musíte si vybrať ten správny motor, pneumatiky a ďalšie diely a samozrejme zvoliť aj tú správnu taktiku – len tak to totiž dotiahnete až na vrchol.

real racing real racing2

 

Verzia: 4.7
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 4.7
Aktuálna cena: Zdarma

City Island 2 – Building Story

Stanete sa akýmsi majiteľom mestečka a vašou úlohou bude ho kompletne vybudovať. Nemusíte postaviť len klasické budovy – čo takto ich doplniť o dostatok zelene, parkov, či rekreačných zariadení? Vytvorte pre obyvateľov dostatok pracovných pozícií a dajte im možnosť zarobiť si. Ľudia vám budú posielať spätne odozvy, ako sa im v meste páči. Berte si z ich pripomienok ponaučenie a upravte ho do takej podoby, aby k vám prichádzali stále noví a noví ľudia.

Island Island2

Verzia: 2.7.9
Aktuálna cena: Zdarma

FrCrf (Parody of Survivalcraft) 

Kompletný názov hry je FreeCraft, čo naznačuje, že je zdarma. V názve ste sa taktiež mohli dozvedieť, že ide o akúsi paródiu na Survivalcraft, avšak svojim dejom, prostredím a úlohou pripomína slávnu hru Minecraft. Rovnako, ako v Minecraft-e v noci prichádzajú zlí zombie, je tomu tak aj tu. Ak teda radi hráte jednu z vyššie spomínaných hier, pravdepodobne si zamilujete aj túto, nakoľko sa od ostatných podstatne nelíši.

FR FR2

Solitaire

Neviem ako vy, ale ja si doteraz vždy rád zahrám solitér na počítači. Kvalitných solitérov je ale určite dostatok aj na platforme Android a práve takým by mohla byť aj hra Solitaire. Pre tých, ktorí nevedia o čo sa jedná poviem, že ide o klasickú kartovú hru, v ktorej bude vašou úlohou poukladať karty v správnom poradí a zbaviť sa tak postupne celého balíčka. Dostaňte sa vo svetovom rebríčku čo najvyššie, ale sledujte si tiež nemenej dôležité osobné štatistiky.

soli soli2

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

 

 

 

10.1.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+