MojAndroid

Cut the Rope 2

Myslím, že herný titul Cute the Rope netreba nejako zvláštne predstavovať. Milovníci tejto logickej hry určite zachytili správu o tom, že v Obchode Google Play sa objavilo pokračovanie tejto ságy, a to hneď s niekoľkými vylepšeniami. Či už je to lepšia grafika, nové postavičky, alebo viac levelov, garantujem, že na tejto hre zaujme niečo každého. Hoci je hra k dispozícii zdarma, vyskakovacích reklám sa zbavíte až po zaplatení 0,99 € poplatku.

 cut cut2

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

Lightz

Michal Deák je živým dôkazom toho, že aj na Slovensku máme poriadne šikovných programátorov. Michal ma na svojom konte už celý rad zaujímavých aplikácií a hier, jeho portfólio sa tentokrát rozšírilo o logickú hru spojenú so svetlami. A nakoľko ide o logickú hru, jej cieľ vám vopred prezrádzať nebudem. Poviem lej, že vaše mozgové bunky si budú musieť poradiť až so 100 hádankami.

 Lightz Lightz2

Widget RPG

Hra, alebo Widget?! Widgetohra! Ďalší výtvor zo šikovných ručičiek Slovákov prichádza na Android. Tentokrát sa však nebudeme baviť o klasickej hre. Ovládať postavičku totiž budete môcť len cez widget umiestnený na pracovnej ploche, pričom jej pohybu zamedziť nedokážete. Váš bojovník nebude potrebovať pomoc ani pri bitkách, a hoci občas podľahne súperovi, vždy sa dokáže vzoprieť a ukázať, kto je tu pánom. Jediné čo môžete urobiť je rozdeliť XP body, ktoré hrdina počas svojej dobrodružnej cesty získa.

widget widget2

Verzia: 1.8.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.8.0
Aktuálna cena: Zdarma

Epoch 2

Herná séria Epoch nie je len bežná strieľačka. Vžijete sa tu totiž do role robota. Ťažko povedať, aké má poslanie no tomto svete a za čo vlastne bojuje, no základom je, že bojuje. A bojovať budete aj vy. Zabudnite však na otravné a zložité ovládanie. V hre totiž budete len strieľať a uhýbať sa projektilom nepriateľov. Nemyslíte si však, že to bude také jednoduché. Opak je pravdou, hrá vám dá poriadne zabrať.

 epoch epoch2

Verzia: 1.3.3
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.3.3
Aktuálna cena: Zdarma

Star Wars: Assault Team

Nadšenci filmu Star Wars si v tejto hre určite prídu na svoje. Ani tu totiž nepôjde len o nudnú strieľačku. Ako už z názvu vyplýva, príbeh sa bude odohrávať vo vesmírnom priestore, kde musíte zničiť všetkých svojich nepriateľov. Nezabúdajte však na fakt, že ako váš život, tak aj schopnosti a zbrane sú limitované. Ak sa vám niečo z uvedených vecí minie, máte poriadny problém!

star wars star wars2

Captain America: TWS

Myslím, že nadšencov filmu Captain America ničím neprekvapí. Možno svojou jednoduchosťou a zároveň solídnou grafikou, či ovládaním. Hrať tu budete z pohľadu tretej osoby, pričom vašou úlohou nebude nič iné, ako zachrániť svet. Po tom sa totiž potulujú zločinecké organizácie, ktoré treba zastaviť. Vtom vám pomôže váš nenahraditeľný tím, ale aj rôzne vylepšenia, ako napríklad nezničiteľný štít.

Captain Captain2

PixWords

Krížovka – nič viac, nič menej. Nie však taká jednoduchá ako si myslíte, bude totiž v češtine. Princíp ostáva oproti papierovej podobe nezmenený, na obrazovke sa vám zjaví obrázok, vy budete musieť správne poukladať písmená do políčok a vytvoriť z nich slovo. Nakoľko to v niektorých prípadoch nemusí byť také jednoduchmé, českí kolegovia vytvorili tabuľku so správnymi odpoveďami, ktorou si môžete pomôcť.

pix pix2

Verzia: 2.30
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.30
Aktuálna cena: Zdarma

Crystalux

Pri tvorbe tejto hry sa tvorcovia opäť netrápili nad vyvinutím čo najdokonalejšieho dizajnu, no aj napriek tomu máme k dispozícii peknú HD grafiku. Cieľom bude pospájať šesťuholníky tak, aby kryštály v nich vytvorili požadovaný tvar. Ak sa vám to nepodarí, na displeji sa vám zobrazí vtipná hláška, ako napríklad “aj moja stará mama prešla tento level”. Tých máte k dispozícii 90, a to úplne zdarma.

crystal crystal2

Verzia: 2.3.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.3.1
Aktuálna cena: Zdarma

God of Light

V tejto hre sa stanete pánom svetla. To budete musieť vo vesmírnom priestore nasmerovať pomocou zrkadiel a diamantov tak, aby ste osvetlili určené plochy. Hra je veľmi zaujímavá, a hoci sa v Obchode Google Play objavila zdarma, ponúka aj in-app nákupy v podobe viacerých vylepšení.

god god2

Verzia: 1.2.4
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.2.4
Aktuálna cena: Zdarma

Bowling 3D

Pripravený na bowling? Pravidlá sú jednoduché, vezmite si guľu a pokúste sa zhodiť čo najviac kolkov. Hráč, ktorý ich bude mať na konci zápasu najviac zhodených, vyhráva. V Android hre Bowling 3D môžete hrať sám, rovnako však môžete vyzvať aj svojich kamarátov.

bowling bowling2

Verzia: 1.1.4
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.1.4
Aktuálna cena: Zdarma

 

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+