MojAndroid

Mad Skills Motocross 2

Obľúbená motokrosová hra je späť. Ešte lepšie motorky, ešte lepšie ovládanie a ešte lepšia grafika na vás čaká v druhej časti Mad Skills. Vyberte si farebnú kombináciu oblečenia, upravte si svoju motorku, vyberte si obľúbené číslo a vyrazte na terén.  K dispozícii máte až 7 rôznych tratí, ktoré sú čoraz náročnejšie na prejdenie a rovnaký počet motoriek. Nezabúdajte, umiestniť sa môžete až v niekoľkých rebríčkoch, medzi ktoré patria aj týždenné tabuľky najlepších jazdcov. Dokážete sa udržať medzi elitnými jazdcami, alebo sa zaradíte len k “šedému” priemeru?

motocross motocrosss

[vc_video title=”Mad Skills Motocross 2″ link=”https://www.youtube.com/watch?v=M-vIy_rVtuE “]

Verzia: 2.6.8
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.6.8
Aktuálna cena: Zdarma

Legion of Heroes

Vojnových hier je v Obchode Google Play určite dosť. Aj napriek tomu v ňom každým mesiacom pribúda veľké množstvo podobných hier. Dôkazom je aj hra, ktorá k nám priputovala z Kórey, Legion of Heroes. Tá nie je ničím výnimočná, vyberiete si tu svoju obľúbenú vojnovú postavu a vydáte sa do boja. Nebude to však také jednoduché, ako si myslíte. Vaši súperi totiž nie sú žiadni “zelenáči”. nezabudnite si preto vylepšovať svoje zbrane, aby ste ich dokázali ľahšie poraziť, ale aj obranu, aby ste sa dokázali lepšie brániť. Hra ponúka zaujímavú grafiku, súčasťou ktorej sú aj 3D postavičky.
heroes heroes2
[vc_video title=”Legion Of Heroes” link=”https://www.youtube.com/watch?v=n15tSolMqdk”]
Verzia: 1.2.53
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.2.53
Aktuálna cena: Zdarma

Hoppy Frog

Hry s jednoduchým grafickým prostredím, ovládaním a na prvý pohľad jednoduchou úlohou sú na platforme Android čoraz populárnejšie. Dôkazom môže byť napríklad hra Flappy bird, ale aj Hoppy Frog. V tej bude vašou úlohou skákať z mraku na mrak a po ceste zbierať zlaté mince. Dávejte si však pozor, aby ste nespadli do mora medzi nebezpečné žraloky. Tak čo, aké bude vaše najvyššie skóre?

hoppy hoppyy

Verzia: 1.1.3
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.1.3
Aktuálna cena: Zdarma

School of Dragons

Domácim miláčikom už dávno nie je len pes, mačka, či škrečok. Aspoň v tejto hre určite nie. Vycvičiť si tu totiž budete musieť vlastného draka. Ten k vám príde ako mláďatko, o ktoré je potrebné sa starať tak, aby z neho niečo vyrástlo. Musí vedieť, čo si môže dovoliť a čo nie, naučíte ho tiež páliť veci dychom, či lietať vo vymedzenom priestore. Navštívte aj svojich priateľov a pozrite sa, ako sa darí im.
school schooll
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Angry Killer: Carzy Fighting free

Ako už z názvu vyplýva, ocitnete sa v postave šialeného vraha, ktorý strieľa po všetkom, čo sa okolo neho pohne. Vy budete musieť jeho zbrane vylepšiť natoľko, aby ho nedokázalo nič zastaviť, no zároveň vylepšovať aj jeho obranu, čím predídete jeho zraneniam. Podarí sa vám prejsť celou mapou, alebo sa podarí nepriateľovi zastaviť vás? Ak vás hra zaujala, určite si ju stiahnite, k dispozícii je úplne zdarma.

angry angryy

Tic Tac Toe

Klasické piškvorky nikdy nie sú na škodu. Svoje by o tom vedeli rozprávať najmä študenti počas nudných prednášok v škole. Ak vás už ale nebaví vždy si kresliť tabuľky po papieroch, určite vyskúšajte elektronickú podobu. Tých je určite viacero, no táto verzia ponúka príjemné prostredie, žiadne zbytočne dlhé texty o aplikácii, jednoducho zapnete a hráte. Tak čo, stiahnite si ju do svojho Android zariadenia?

tac tic

Sea Battle Online

A opäť trochu nostalgie. Loďky – kto by ich nepoznal? Pamätám si na dlhé hodiny kreslenia svojich lodí na papiere, na výhry i prehry v tejto hre. Jedno však viem isto, pri tejto hre som sa bždy skvele odreagoval a zabavil. Prečo to teda neskúsiť na platforme Android? Navyše, ako už z názvu vyplýva, hrať budete môcť aj online, proti reálnym hráčom z celého sveta. Sea Battle Online je k dispozícii na stiahnutie v Obchode Google Play zadarmo.

sae sea

[vc_video title=”Sea Battle Online” link=”https://www.youtube.com/watch?v=UMO8pIMIOxA”]

Verzia: 1.2.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.2.1
Aktuálna cena: Zdarma

Pixel Gun 3D

Ďalšia podarená napodobnenina známej hry Minecraft. V podstate nie je potrebné veľa rozprávať, hádam každý túto hru pozná minimálne z desktopovej verzie. Stiahnuť si ju môžete zadarmo, dajte nám vedieť, či vás zaujala.

pix pixx

Verzia: 14.0.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 14.0.2
Aktuálna cena: Zdarma

Crazy Valet Parking King 3D

A máme tu ďalší parkovací simulátor. Tentokrát zasadnete za volant ako vodič v čiernom obleku, princíp hry však zostáva nezmenený. Budete musieť preparkovať autá na určené miesto tak, aby ste ich nepoškodili. Znie to jednoducho, opak je však pravdou. S pribúdajúcimi levelmi totiž budete mať na ceste ešte viac prekážok, ktoré budete musieť zdolať. Dokážete to? Hra ponúka pekné grafické prostredie a intuitívne ovládanie.

park parki

[vc_video title=”Crazy Valet Parking King 3D” link=”https://www.youtube.com/watch?v=EYaUclcHLgY”]

Verzia: 5.3
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 5.3
Aktuálna cena: Zdarma

Solitaire Arena

A dajme si ďalšiu nostalgickú hru. Táto bola a určite ešte aj je zábavkou v časoch, keď ste z nejakého dôvodu nemali na vašom počítači prístup k internetu. Ten nebudete potrebovať ani v tejto mobilnej verzii. Znie to jednoducho? No až také ľahké to zasa nebude. Pre tých, ktorí si už na pravidlá tejto hry nespomenú len pripomeniem, že vašou úlohou bude ukladať karty pod seba tak, aby ste vytvorili “postupku” od najvyššej hodnoty karty po tú najnižšiu.

solitaire solitairee

Verzia: 02.01.66.01
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 02.01.66.01
Aktuálna cena: Zdarma

Ďalšie časti seriálu TOP 10 Android hry týždňa:

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+