MojAndroid

Prinášame vám výber desiatich aplikácií za posledný týždeň, ktoré sa objavili medzi novinkami a ktoré patria svojou populárnosťou na vrch rebríčka v Google Play.

Zombie Smasher

V hre Zombie smasher bude vašou úlohou rozdrviť maličkých zombíkov predtým, než sa dostanú do spodnej časti obrazovky a pochutnajú si na hráčovi. Prvé úrovne sú až prehnane jednoduché a zvládne ich naozaj každý. Veci sa však skomplikujú, keď začnú zombíkovia meniť svoju rýchlosť, smer pohybu a dokonca sa vám pod prsty pripletie sem tam aj nejaký živý človek.

Android 2 Android 1

Verzia: 1.8
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.8
Aktuálna cena: Zdarma

Daroon Player

Pokročilá aplikácia pre prehrávanie videa na Androide. Daroon Player podporuje široké množstvo formátov a streamovanie videa pomocou protokolov HTTP, MMS, RTMP a RTSP/RTP. Dokáže prehrať DVD adresáre vrátane menu, integrované titulku vo videách MKV, MP4 a MOV a tiež umožňuje výber z viacerých dostupných audio stôp. Nechýbajú ani funkcie pre vytváranie playlistov, pokračovanie prehrávania od poslednej známej pozície a veľa ďalších.

Android 4 Android 3

Vector

S hrou Vector sa rozhodne nudiť nebudete. Utečte pred monotónnou prácou totalitného sveta a zaskákajte si s hlavným hrdinom hry Vector. Na úteku budete musieť využiť všetky svoje dovednosti a zbaviť sa ozbrojených zložiek, ktorých jediný účel je chytiť vás a priviesť späť. Pri behu o svoj vlastný život sa budete vyhýbať rôznym prekážkam, liezť po stenách alebo preskakovať medzi budovami. Celkovo je k dispozícii viac ako 100 rôznych pohybových trikov a viac než 30 prepracovaných úrovní, ktorých obtiažnosť sa postupne zvyšuje. Hlavného hrdinu ovládate pomocou dotykových gest. (Android hra Vector: Vstúpte do sveta parkouru)

Android 6 Android 5

Verzia: 1.2.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.2.0
Aktuálna cena: Zdarma

Quora

Quora je novým zdrojom informácií, založeným na otázkach a odpovediach skutočných ľudí. Okrem otázok a odpovedí najrôznejšieho druhu, môžete čítať a vytvára aj vlastné blogy, ktoré sa stanú zdrojom informácií pre ostatných. Vďaka Android aplikácii nie ste obmedzovaní len na vyžívanie webovej verzie portálu Quora, ale svoje otázky a odpovede môžete sledovať aj na svojom smartfóne či tablete.

Android 8 Android 7

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Where’s My Valentine?

Valentínska verzia populárnej hry Where’s my Water a Where’s my Perry, ktorá pridáva 12 nových levelov s tématikou sviatku zaľúbených. Vašou úlohou bude opäť dopraviť vodu do daného miesta, kde sa nachádzajú postavičky vtákopyska Perryho alebo aligátora Swampyho.

Android 10 Android 9

DashClock Widget

DashClock je widget pre uzamykaciu obrazovku Androidu 4.2.x, ktorý ponúka niekoľko nastavení rozšírení a vzhľadu. Na obrazovku sa automaticky pridajú hodiny s dátumom a naviac si budete môcť vybrať počasie, počet neprečítaných e-mailov, alarm, udalosti z kalendára textové správy a zmeškané hovory. K dispozícii je dokonca aj ďalšie rozšírenie, vďaka ktorému pridáte na lock screen informáciu o aktuálnom stave batérie. (DashClock Widget pre Lock screen v Androide 4.2 Jelly Bean)

Android 12 Android 11

Verzia: 1.7.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.7.2
Aktuálna cena: Zdarma

RunKeeper – GPS Track Run Walk

O chvíľu tu máme jar a s ňou aj ten správny čas na zhodenie pár nadbytočných kíl. Začať môžete tým, že si nainštalujete aplikáciu RunKeeper pre monitorovanie vašich cvičení. Aplikácia nielenže bude zaznamenávať vaše pokroky, ale bude vás aj motivovať k dosahovaniu lepších športových výkonov a k získaniu svojej vytúženej postavy či kondičky. Po aktualizácii je RunKeeper ešte lepší, ako kedykoľvek predtým.

Android 14 Android 13

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

The Simpsons: Tapped Out

Tapped Out je svojím princípom podobná hra, ako Farmville alebo iné budovateľské hry.  Ide o tzv. freemium aplikáciu, čo znamená, že hoci si ju nainštalujete zadarmo, tak niektoré prémiové funkcie alebo iné možnosti budú dostupné len za určitý poplatok. V hre vystupujete ako Homer, ktorý svojou nešikovnosťou spôsobil haváriu atómovej elektrárne a zničenie Spriengfieldu. Vašou hlavnou úlohou je znovuvybudovanie mesta a hľadanie všetkých dostupných prostriedkov, ktoré by vám k tomu pomohli.

Android 16 Android 15

Verzia: 4.32.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 4.32.1
Aktuálna cena: Zdarma

Photo Editor by Aviary

Jeden z najmocnejších nástrojov pre úpravu fotografií. Photo Editor by Aviary ponúka komplexné funkcie, ktoré zahŕňajú rôzne efekty a rámy, automatické vylepšenie obrazu, nástroje pre orezanie, otočenie či zmenu jasu, teploty, saturácie a kontrastu. Pridávať môžete aj vlastný text, kresby a k dispozícii sú aj nástroje pre odstránenie červených očí či vybielenie zubov.

Android 18 Android 17

Verzia: 4.8.3
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 4.8.3
Aktuálna cena: Zdarma

Cordy 2

Pokračovanie úspešnej hry Cordy s názvom Cordy 2 sa odohráva v úplne inom svete, ktorý je obsadený zlým Boogaloo a jeho pomocníkmi. Cordy je malý a zábavný robot s veľkou úlohou. V prvej časti mal zachrániť svet získaním elektrickej energie. V pokračovaní Cordy Sky, sa na jeho ceste na druhý svet objavili problémy a jeho vesmírna loď núdzovo pristála na neznámej planéte. Teraz keď sa konečne dostal do svojho cieľa zistil, že svet je obývaný zlým Boogaloo a jeho armádou Boogie Bot-ov. Nové pokračovanie ponúka celkom 48 úrovní a množstvo nových herných prvkov.

Android 20 Android 19

16.2.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+