MojAndroid

Spendee

Spendee je nová aplikácia pre správu vašich osobných financií. Ide o silný nástroj s unikátnou analýzou dát a adaptívnym prostredím, ktorý automaticky a dôkladne analyzuje vaše príjmy a výdavky. Navyše, pridáva aj rady, ako vyťažiť maximum z vašich peňazí.

spendee2 spendee

Verzia: 3.8.0
Aktuálna cena: Zdarma

Flipagram

Vytvárajte krátke, no pritom veľmi pekné videá z vašich fotografií uložených v telefóne alebo na Instagrame. Jednotlivé zábery je možné ďalej upravovať alebo k nim pridávať popisy. Samozrejmosťou je potom možnosť doplniť video o vlastnú hudbu.

flipagram_2 flipagram

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Battery Percent for KitKat

Vedeli ste o tom, že v novom Andoride 4.4 KitKat je možné aktivovať percentuálne zobrazenie kapacity batérie? Netreba k tomu žiadne špeciálne dovednosti, len aplikáciu s názvom Battery Percent for KitKat. Táto túto funkciu aktivuje za vás.

percent

Verzia: 1.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.1
Aktuálna cena: Zdarma

Streambels AirPlay/DLNA Player

Aplikácia Streambels AirPlay/DLNA Player umožní prehrávať filmy, hudby, obrázky alebo Youtube videá, na televízoroch s podporou DLNA . Hudbu si budete môcť  vypočuť aj na bezdrôtových reproduktoroch značiek, ako Bose, Sony, Pure, Denon, Pioneer, ktoré podporujú AirPlay.

streambels2 streambels

Verzia: 8.10
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 8.10
Aktuálna cena: Zdarma

CShare

Je nová aplikácia, ktorá vám umožní zdieľať súbory naprieč vašimi Android zariadeniami jednoducho a najmä rýchlo. Stačí vyhľadať dostupné zariadenia, vybrať súbory na odoslanie a stlačiť odoslať.

csshare2 csshare

assignIt

Pomocou tejto aplikácie môžete jednoducho priraďovať rôzne úlohy svojim priateľom na sociálnej sieti Facebook. Aplikácia túto sieť využíva ale len pre získanie kontaktov. Úlohy je možné priraďovať, prípadne budete na ich priradenie vám upozornení notifikáciou.

jj assign it

Verzia: 1.4
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.4
Aktuálna cena: Zdarma

NewsJet

Čítačka RSS správ, ktorá sa vám po nainštalovaní odvďačí pekným a prehľadným používateľským prostredím. Výhodou je, že podporuje cloudové riešenia, ako momentálne veľmi populárny Feedly, ale aj v našich končinách menej známy InoReader, či BazQux.

news2 news

OK Timer

Časovač pre váš Android v perfektnom vyhotovení HOLO dizajnu, ktoré sa zapáči skutočne každému. Nový OK Timer prichádza od dobre známeho vývojárského tímu GO Launcher Dev.

timer3 timer

Verzia: 1.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.1
Aktuálna cena: Zdarma

SidePlayer: Jednoduché ovládanie hudby kdekoľvek na obrazovke

Elegantné riešenie pre prepínanie skladieb prináša aplikácia SidePlayer. Táto umožňuje jednoduché posúvanie medzi vašimi hudobnými songami alebo pozastavenie hudby z akejkoľvek obrazovky. (SidePlayer: Jednoduché ovládanie hudby kdekoľvek na obrazovke)

SidePlayer-Android-aplikácie-2 SidePlayer-Android-aplikácie1

Verzia: 1.00.58
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.00.58
Aktuálna cena: Zdarma

Band of The Day

Band of The Day je výborným riešením pre tých, ktorí chcú držať krok s najnovšími trendami v hudobnej brandži a mať tie najčerstvejšie informáci vždy po ruke. Aplikácia prináša čerstvú hudbu do vašich zariadení a vždy každý deň odhalí novú kapelu alebo umelca. (Band of The Day: Čerstvá hudba každý deň)

Band-of-the-day-android-aplikacie-2 Band-of-the-day-android-aplikacie

30.11.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+