MojAndroid

Network Connections

Aplikácia na monitorovanie všetkej prichádzajúcej aj odchádzajúcej komunikácie a spojení. Zobrazí podrobné informácie o pripojení a umožní jednoduché a rýchle usporiadanie podľa aktivity, pripojenia alebo názvu. V prípade pripájania sa k vzdialeným serverom skrytými aplikáciami, vás Network Connections na to upozorní priamo v notifikačnej lište.

Network Connections_2 Network Connections_1

Verzia: 1.1.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.1.2
Aktuálna cena: Zdarma

OLED World

Aplikácia spoločnosti Samsung Display prináša sériu fotografií vytvorených profesionálnymi fotografmi. Spoločnosť sa pomocou nej snaží propagovať technológiu displejov AMOLED, ktoré by mali pri ich prehliadaní poskytnúť najlepšiu kvalitu a reprodukciu farieb. Aplikáciu si samozrejme môžete stiahnuť a nainštalovať aj na iných zariadeniach. Fotografie sa dajú nastaviť ako tapeta.

OLED World_2 OLED world_1

Dessin Free

Ide o aplikáciu podobnú Taskeru, avšak s prívetivejším grafickým spracovaním, hravejším ovládaním a prehľadnejšími úkonmi. Aplikácia Dessin a jej ovládanie je založené na špeciálnych kruhových “ovládačoch”, ktoré ponúkajú niekoľko možností.

dessin2 dessin

Phone Away

Užitočná aplikácia pre všetkých zábudlivcov. Vďaka Phone Away si budete môcť svoje zmeškané hovory aj po zabudnutí smartfónu v práci alebo doma, nechať poslať e-mailom alebo SMS správou. Na diaľku môžete vyhľadávať kontakty a zabudnuté zariadenie môžete tiež lokalizovať alebo si naň prezvoniť.

Phone Away_2 Phone Away

GALAXY Note 3 Experience

Chcete zistiť aké softvérové funkcie ponúka nový Galaxy Note 3 od Samsungu? Ak áno, tak si stiahnite aplikáciu Galaxy Note 3 Experience, ktorá vás s nimi oboznámi prostredníctvom obrázkov, videí a popisov.

Galaxy Note 32 Galaxy Note 3

Prvá pomoc

Aplikácia je určená pre všetkých používateľov, ktorí neovládajú prvú pomoc, chcú si osviežiť pamäť, ale tiež aj pre všetkých ostatných, ktorí môžu svoje vedomosti podrobiť testu. (Prvá pomoc: Návod na záchranu života)

Prvá-pomoc-Android-aplikacia Prvá-pomoc-Android-aplikacia-2

Verzia: 1.4
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.4
Aktuálna cena: Zdarma

Xperia Z1 Live Wallpaper

Živé pozadie z Xperie Z1, ktoré môže skrášliť plochu vášho Androidu a pohybujúce sa farebné pozadie s poletujúcimi časticami.

Xperia Z1_2 Xperia Z1

Verzia: 1.0.5
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.5
Aktuálna cena: Zdarma

Face Swap

Face Swap je aplikácia, s ktorou si užijete kopu zábavy. Na fotografiách alebo obrázkoch umožňuje jednoducho vymeniť tváre.

faceswap2 faceswap

Microsoft Remote Desktop

Microsoft Remote Desktop  umožní vzdialenú správu počítača s OS Windows. K prepojeniu a prenosu dát využíva protokol Remote Desktop Protocol (RDP), ktorý je priamo implementovaný v OS.  Aplikácia podporuje aj softvérovú klávesnicu vrátane špeciálnych klávesov shift, ctrl, alt, esc, tab a skratiek, ktoré spustia vybranú funkciu systému. Stiahnuť si ju môžete zadarmo z obchodu Play.

Microsoft_Remote_Desktop_-_Aplikácie_pre_Android_v_aplikácii_Google_Play Microsoft_Remote_Desktop_

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

RepetiTouch (ROOT)

RepetiTouch umožňuje nahrávať dotykový vstup používateľa jednoduchým stlačením tlačidla nahrávania na paneli, ktorý môžete vidieť vyššie. Aplikácia prakticky zaznamená každý dotyk a jeho polohu na obrazovke a dokáže ich zopakovať. Na jej fungovanie potrebujete rootovské práva. (RepetiTouch: Aplikácia, ktorá dokáže zaznamenať dotyky a opakovať ich [ROOT])

RepetiTouch-Android-aplikacie

Verzia: 1.4.6.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.4.6.0
Aktuálna cena: Zdarma

19.10.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+