MojAndroid

Udemy

Udemy je jednou z najväčších lokalít, kde nájdete rôzne free ale aj platené online kurzy, ktorých sa v aplikácií nachádzajú tisíce. Zostavené sú inštruktormi portálu Udemy, ktorý sa špecializujú v niekoľkých oblastiach, vrátane dizajnu, tvorby fotografií, programovania a mnoho ďalších.

aplikácie_udemy_2 aplikácie_udemy

Verzia: 4.2.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 4.2.0
Aktuálna cena: Zdarma

MovieTube HD

MovieTube je vyhľadávač filmov, ktoré na Youtube uploadli samotní používatelia. Pomocou aplikácie ich je možné vyhľadať a následne si ich vychutnávať na displeji vášho smartfónu alebo tabletu. Vyhľadávať môžete podľa niekoľkých kritérií, ako napríklad žánru alebo jazyka,

aplikácie_movietube_2 aplikácie_movietube

The Cleaner

Cleaner vás zbaví nepotrebných dát a uvoľní tak miesto vo vašej vnútornej pamäti. Okrem toho však dokáže aj vyčistiť pamäť RAM a zrýchliť tak reakcie zariadenia. K dispozícii je aj plánovač, ktorý vám umožní automatické naplánovanie čistenia systému.

the cleaner_2 the cleaner_1

Verzia: 1.8.10
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.8.10
Aktuálna cena: Zdarma

Basemark OS II

Basemark OS II je zrejme prvým benchmarkom, ktorý dokáže rovnako otestovať Android, iOS aj Windows Phone zariadenia. Basemark OS II otestuje vo vašom mobilnom zariadení procesor, grafický čip, pamäť RAM, prehliadanie internetu a dokonca aj výdrž batérie.

BasemarkOSII-promoImage

Verzia: 2.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.0
Aktuálna cena: Zdarma

GMD Air Command Shortcut

Aplikáciu ocenia najmä majitelia nových zariadení spoločnosti Samsung, ktoré disponujú perom S Pen a funkciou nazývanou Bezdotykový príkaz (Air Command). Táto totižto pridá na plochu skratku, ktorá menu tejto funkcie spustí bez nutnosti podržať pero nad displejom.

aircommand air command

Quickr – Action Launcher

Quickr umožňuje zrýchliť multitasking alebo prepínanie aplikácií. Po jeho nainštalovaní získate nové ponuky vyvolávané dotykovými gestami z bokov obrazovky, ktoré ponúkajú rýchly prístup k nastaveniam, aplikáciám alebo kontaktom.

quickr-aplikácie_1 quickr-aplikácie

Google Now Parallax Wallpaper

Pozadie pre váš smartfón alebo tablet nemusí už dávno nemusí byť statické. Ak ale neviete, ktoré pozadie vybrať, určite vyskúšajte to, inšpirované pozadím hlasového asistenta Google Now, ktoré teraz navyše prichádza aj s parallax efektom.

 googlenow_parallax_2 googlenow_parallax

Verzia: 1.5
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.5
Aktuálna cena: Zdarma

Nine Launcher

Nový launcher chce zaujať predovšetkým svojou jednoduchosťou. Na plochu tak nebude môcť okrem aplikácií umiestniť žiadne widgety alebo adresáre. Na výber však máte niekoľko tém, ktoré ponúkajú rôzne ikony aplikácií alebo pozadia.

ninelauncher_2 ninelauncher_1

100 According to Google

TOP 100 vyhľadávaní vo vyhľadávači Google za rok 2013 nájdete prehľadne usporiadané aj v aplikácii 100 According to Google. Tieto sú kategorizované do 7 kategórií, ako napríklad Šport, Hudba, Celebrity, Ľudia, Udalosti, Kino, či Technológie.

100 podľa google_2 100 podľa google

VNC Viewer

Aplikácia sa dokáže pripojiť k akémukoľvek kompatibilnému VNC serveru na Mac OS X, Windowse, ale aj Linuxe. VNC Viewer pre Android ponúka veľa funkcií, z ktorých spomenúť môžeme napríklad podporu približovania pomocou pinch-to-zoom, jednoduché ovládanie a zadávanie textu, automatickú optimalizáciu výkonu, či kompatibilitu s rozlíšeniami do 5120 x 2400 pixelov.

VNC_Viewer_-_Android_Apps_on_Google_Play VNC_Viewer_-_Android_Apps_on_Google_Play_2

Verzia: 3.3.1.029981
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3.3.1.029981
Aktuálna cena: Zdarma

25.1.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+