MojAndroid

Music Maker Jam

Vytvorte vlastnú hudbu v aplikácii Music Maker Jam. K dispozícii sú rôzne hudobné štýly, nástroje a profesionálne slučky, ktoré budete umiestňovať na pracovnú plochu s ôsmimi stopami. Meniť môžete tempo alebo pridávať ďalšie cool efekty. Zatraste svojím smartfónom alebo tabletom a aplikácia automaticky namixuje skladbu za vás.

music2 musix

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

SimpleNote

SimpleNote ponúka používateľovi jednoduchý spôsob, ako vytvárať a synchronizovať poznámky naprieč rôznymi zariadeniami. Či už ste na počítači, tablete alebo smartfóne, svoje poznámky budete mať vždy so sebou. Každú z nich môžete označiť príslušným tagom, pripnúť na úvodnú obrazovku alebo vyhľadať prostredníctvom kľúčového slova. Filtrovať ich môžete samozrejme aj podľa tagov.

simplenote2 simplenote

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Telegram (S Edition)

Nová chatovacia aplikácia podobná WhatsApp. Umožňuje rýchle posielanie správ medzi používateľmi a uskutočňovať skupinové chaty aj so 100 ľuďmi súčasne. K dispozícii je aj možnosť posielať videá s veľkosťou do 1GB a posielať fotografie z webu. Všetky dáta môžete ukladať do cloudu, takže o ne ani po preinštalovaní aplikácie neprídete.

telegram2 telegram

DU Speed Booster (Cleaner)

Aplikácia, ktorá sľubuje až 60% navýšenie výkonu. Vyčistí systém od nepotrebných súborov a zvýši voľné miesto vo vašej vnútornej pamäti. Navyše ponúka nástroje pre správu aplikácií, úložného miesta a batérie.

DU2 du

Verzia: 3.0.5
Aktuálna cena: Zdarma

io7 Toucher Pro Theme

iOS 7 téma pre populárny Toucher Pro. Zmeňte výzor tohto podareného nástroja pre ovládanie funkcií zariadenia s spúšťanie aplikácií v štýle najnovšej verzie operačného systému iOS 7 od Apple.

iOS7t iOS7

Fixie GIF

Fixie GIF vám umožní pomocou kamery vytvoriť animované GIFy doplnené o rôzne efekty, vtipné rámčeky, popisky alebo vlastný text. GIF má maximálnu dĺžku 1,5 sekundy a po úprave ho môžete jednoducho zdieľať so svojimi priateľmi.

fixie2 fixie

AVG PrivacyFix

AVG uviedlo aplikáciu, ktorá predstavuje jednoduchú cestu k ochrane súkromia v online svete sociálnych sietí. Automaticky upozorní na bezpečnostné riziká a umožní zmeniť niekoľko rôznych nastavení súkromia z pohodlia smartfónu a aplikácie.

avg2 avg

Battery Saver 2X

Táto aplikácia pomôže používateľom Androidu získať zo svojej batérie maximum. Ponúka niekoľko funkcií, ktoré šetria drahocennú energiu. Celkovo je k dispozícii 8 rôznych nástrojov, medzi ktorými nájdete napríklad deep sleep mód, task killer, či optimizér nastavení zariadenia.

battery2 battery

Verzia: 1.4.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.4.0
Aktuálna cena: Zdarma

Droid Sky View (Star Map)

Virtuálna obloha priamo vo vašom smartfóne. Jedine čo musíte spraviť je namieriť svoj Android smartfón na oblohu a otvorí sa vám úplne nový svet. Vďaka GPS aplikácia presne vypočíta polohu jednotlivých objektov na oblohe a vy tak budete vedieť presne na čo sa pozeráte, o aké súhvezdie ide, alebo čo je to za hviezdu, ktorá je najjasnejšia.

 star2 star

3D Anatomy Lite

Aplikácia s 3D pohľadom na ľudské telo a jeho anatómiu. Ponúka detailný pohľad na vnútornosti, svalstvo, kostru, respiračný a reprodukčný systém, či iné.

anatomy2 anatomy

Verzia: 3.1.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3.1.0
Aktuálna cena: Zdarma

14.9.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+