MojAndroid

CALCU: The Ultimate Calculator

Pokročilá kalkulačka, ktorá skrýva v sebe funkcie vedeckej kalkulačky, je teraz dostupná priamo v obchode Play. Ponúka pekne a prehľadné používateľské prostredie s možnosťou výberu z 12 tém. Navyše, podporované je ovládanie gestami, história výpočtov a plne upraviteľná klávesnica, ktorá tak môže presne vyhovovať vašim denným potrebám.

CALCU_2 CALCU

Verzia: 3.4.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3.4.2
Aktuálna cena: Zdarma

APOD Muzei

Je plugin pre nedávno vydané živé pozadie Muzei od tvorcu Dash Clock. Nový doplnok prináša každý deň na plochu vášho zariadenia novú astronomickú fotografiu zo stránok vesmírnej agentúry NASA. Na fungovanie pluginu musíte mať samozrejme nainštalovanú aplikáciu Muzei.

Náš tip
APLIKÁCIE | Muzei Live Wallpaper – dávka umenia pre váš displej

muzei2 muzei

Verzia: 1.0.6
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.6
Aktuálna cena: Zdarma

Samsung Power Sleep

Samsung v spolupráci s vedcami z University of Vienna vytvoril novú aplikáciu Power Sleep, ktorá má prispieť k výskumu liečby v rôznych oblastiach medicíny. Používať ma pritom výkon vášho smartfónu, a to počas toho ako spíte.

Náš tip
Power Sleep od Samsungu – Darujte časť výpočtového výkonu smartfónu na vedecké účely

Samsung_Power_Sleep_-_Android_Apps_on_Google_Play_3 Samsung_Power_Sleep_-_Android_Apps_on_Google_Play

LocalCast Media 2 Chromecast

Aplikácia, ktorú využijú najmä majitelia zariadenia Chromecast. Vďaka nej budete môcť streamovať videá priamo do televízora alebo monitora prostredníctvom vášho smartfónu a pripojeného Chromecastu. Podporované sú zatiaľ len vybrané formáty videa, výhodou je, že aplikácia je dostupná zadarmo.

localcast_2 localcast

Verzia: 7.4.2.7
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 7.4.2.7
Aktuálna cena: Zdarma

Holofication Nation

Skupina developerov s názvom Holofication Nation sa rozhodla prerobiť niektoré “dizajnovo nevyhovujúce” aplikácie na tituly zapadajúce do dizajnových pravidiel Googlu, pričom vytvorili nové verzie aplikácií ako Instagram, Steam či Snapchat. Tie si spolu s ďalšími titulmi môžete stiahnuť pomocou ich novej aplikácie s rovnomenným názvom Holofication Nation.

Náš tip
APLIKÁCIE | Holofication Nation ponúka aplikáciu s prerobenými titulmi

Holofication-Nation-App

Don’t Pause

Ak si chcete užiť ničím nerušený zážitok z počúvania vašej obľúbenej hudby, tak si nainštalujte túto aplikáciu. Don’t Pause zamedzí notifikáciam, aby prerušili prehrávanie hudby jej stíšením alebo prehraním rušivého tónu upozornenia.

dontpause_2 dontpause

Verzia: 3.55
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3.55
Aktuálna cena: Zdarma

Dormi: Baby monitor

Vďaka aplikácii Dormi a nejakého nepotrebného Androidu, ktorý vám leží niekde v zásuvke si môžete vytvoriť vlastný Baby monitor. Aplikácia využíva prostredníctvom smartfónu pripojenie k akejkoľvek dostupnej sieti a vytvorí spojenie s druhým smartfónom, ktorý má pri sebe rodič.

Náš tip
APLIKÁCIE | Dormi: Baby monitor pre Android

Baby monitor pre Android Baby monitor pre Android

Verzia: 3.1.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3.1.0
Aktuálna cena: Zdarma

MultiMuze

Hľadáte plugin pre Muzei podobný už zmieňovanému APOD Muzei? Ak áno, tak už viac nemusíte. Všetky ich totižto nájdete v jednej aplikácii, ktorá nesie názov MultiMuze.

muze_2 muze

Verzia: 1.0.4
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.4
Aktuálna cena: Zdarma

AlarmPad Free (Beta)

Nový budík, ktorý okrem toho, že vás zobudí, tak vám zobrazí aj aktuálnu predpoveď počasia, dohodnuté schôdzky, či nasledovný budík. Navyše, vám prečíta správy či bude reagovať na hlasové povely na zrušenie alarmu.

alarmpad2 alarmpad

Weather Clock

Pekne spracovaná aplikácia pre predpoveď počasia, ktorá so sebou prináša široké portfólio widgetov na plochu. Okrem nich ponúka hodiny predpovede počasia a podporu krajín z celého sveta.

weather_2 weather

Verzia: 2.2.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.2.1
Aktuálna cena: Zdarma

22.2.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+