MojAndroid

Call PopOut

Call PopOut je výborná aplikácia pre tých, ktorí hľadajú spôsob, ako sa nenechať rušiť pri svojej obľúbenej činnosti, ako napríklad pri čítaní kníh alebo hraní hier. Call PopOut zabráni, aby prichádzajúci hovor úplne prerušil váš rozohraný level hry alebo vaše čítanie napínavej pasáže knihy. Pri prichádzajúcom hovore zobrazí len menšiu ikonu s fotografiou kontaktu a ponuku pre prijatie, skrytie, stíšenie, zapnutie hlasitého reproduktoru alebo zrušenie hovoru.

pop callout_2 pop callout

Verzia: 1.3
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.3
Aktuálna cena: Zdarma

ZombieBooth 2

Trochu strašidelnou je aplikácia s názvom ZombieBooth 2. V nej je možné na fotografiách premeniť  vašich priateľov na monštrá a zombíkov, ktorí vyzerajú skutočne realisticky a strašidelne.

zombiebooth-2 zombiebooth

Verzia: 1.5.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.5.1
Aktuálna cena: Zdarma

Halloween Toucher Pro Theme

Halloweenska téma pre spúšťač Toucher Pro, ktorý sa premení do štýlu, ktorý presne zapadne do tohto sviatku plného strašidiel a vyrezávaných tekvíc.

toucher 2 toucher

Verzia: 1.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0
Aktuálna cena: Zdarma

VPN Unlimited

Free VPN klient vám umožní navštíviť zahraničné stránky úplne bez obmedzení. Už sa nestretnete s problémom, kedy niektorá zo služieb nebola dostupná len kvôli tomu, že nebývate v USA alebo v inej krajine. Navyše, pomocou VPN Unlimited surfujete na internete bezpečnejšie.

now VPN now

Molto – Email app. (beta)

Molto je nový e-mailový klient, ktorý ruší hranice medzi sociálnymi sieťami, čítaním e-mailov a konzumáciou obsahu. Aplikácia je optimalizovaná pre tablety, kde ponúka najlepší používateľský zážitok. Podporuje fullscreen čítanie správ, vlastnú schránku fotografií a spoločný inbox.

molto2 molto

Video Web Download

Sťahujte videá zo stránok, ktoré v html kóde obsahujú video tag. Zadajte svoju obľúbenú stránku, spustíte prehrávanie a o pár sekúnd sa objaví nové okno, ktoré vám video umožní stiahnuť.

video2 video

HD Video Downloader

Podobnou aplikáciou ako Video Web Download je aj HD Video Downloader. Jeho hlavnou funkciou je teda sťahovanie videí z webu, ktoré je možné realizovať jednoducho priamo z internetového prehliadača.

hd video2 hd video

Verzia: 2.4.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.4.0
Aktuálna cena: Zdarma

iOS 7 Autumn Rain

Originálne živé pozadie s farbami jesene a kvapkami dažďa.

liveľ live

Verzia: 1.2.4
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.2.4
Aktuálna cena: Zdarma

uListen

uListen je aplikácia pre prehrávanie Youtube audia, no z trochu iného súdka. Dokáže totiž na pozadí prehrávať len samotný zvuk a video zložku do telefónu ani nesťahuje, vďaka čomu sa zvuk rýchlejšie načíta a šetria sa dáta aj batéria. (uListen prehrá na pozadí len zvuk z YouTube videa)

uListen-2 uListen-1

Flyne

Flyne je nová čítačka správ, ktorá funguje offline. Do pamäte zariadenia vám stiahne vo vami nastavených intervaloch nové správy z oblastí vášho záujmu, ktoré si neskôr môžete prečítať offline počas cestovania, v práci, škole alebo kdekoľvek sa budete nachádzať.

flyne-2 flyne-3

2.11.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+