MojAndroid

Android Device Manager

Google v obchode Play sprístupnil novú aplikáciu Android Device Manager, ktorú poznáme aj ako správcu zariadení s operačným systémom Android. Tento na diaľku umožňuje zariadenie lokalizovať, prezvoniť, zamknúť alebo vymazať.

Screenshot_2013-12-12-08-51-28 Screenshot_2013-12-12-08-59-45

Verzia: 2.1.005
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.1.005
Aktuálna cena: Zdarma

Dolphin Zero

Novinka na Obchode Play vám zaručí, že nikto iný okrem vás sa nedostane k histórii prehliadania, heslám, načítaným dátam alebo iným údajom. Pri každom zavretí internetového prehliadača Dolphin Zero sa totižto všetky vymažú.

Dolphin_Zero_-_Aplikácie_pre_Android_v_aplikácii_Google_Play2 Dolphin_Zero_-_Aplikácie_pre_Android_v_aplikácii_Google_Play3

Verzia: 1.3
Aktuálna cena: Zdarma

Air Call Answer

Aplikácia Air Call Answer slúži na jednoduché bezdotykové zodvihnutie telefónnych hovorov. Jednoduchým mávnutím ruky ponad telefón hovor zodvihnete, čo je výhodné napríklad ak máte plné ruky inej práce alebo riadite automobil.

aircall

Verzia: 1.0.6
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.6
Aktuálna cena: Zdarma

LolReader

LolReader je skvelým spôsobom ako získať prístup k obsahu obľúbených stránok, ako Imgur Damn! LOL, iFunny, 9GAG, LOL Happens a MemeCenter. Ďalšie zdroje majú pribúdať.

lolreader2 lolreader

Verzia: 1.0.4
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.4
Aktuálna cena: Zdarma

UniDown – Music Search Engine

Pekne spracovaná aplikácia pre vyhľadávanie a sťahovanie hudby online. Skladby si môžete pred stiahnutím vo formáte MP3 vypočuť, vyhľadávať môžete aj na základe zoznamov TOP hitov.

unidown2 unidown

App Ops [Root]

Apikácia slúži na jednoduchú správu oprávnení jednotlivých aplikácií, ktoré máte v Androide (verzia 4.3 a 4.4) nainštalované. Vďaka App Ops budete mať prehľad nad oprávneniami, ktoré aplikácie vyžadujú a budete môcť tak zabrániť prípadnému narušeniu vášho súkromia.

appops2 appops

Verzia: 2.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.0
Aktuálna cena: Zdarma

Orbit

Orbit je zaujímavý simulátor, ktorý sa snaží napodobniť správanie objektov vo vesmíre. Vlastný solárny systém vytvoríte dotykmi na displejmi, ktorými pridáte farebné body predstavujúce napríklad planéty. Tie sa budú pohybovať po dráhach, ktoré ovplyvňuje gravitácia objektov.

orbit orbit2

Keepy Save your kids childhood

Keepy je skvelá aplikácia pre uchovanie zážitkov a spomienok vašich detí. Vďaka nej budete schopní uložiť napríklad detské maľby vašich najmenších, no pridávať je možné aj video komentáre alebo nahrať dieťa ako rozpráva. Pre každé dieťa je možné vytvoriť vlastnú sekciu.

Keepy_Save_your_kids_childhood_-_Android_Apps_on_Google_Play2 Keepy_Save_your_kids_childhood_-_Android_Apps_on_Google_Play

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Cross DJ

Aplikácia Cross DJ poteší všetkých nadšencov mixovacích pultov a začínajúcich DJ, ktorí chcú aspoň zakúsiť aké to je vytvoriť a namixovať si vlastnú skladbu. K dispozícii je veľa nástrojov, hudobných filtrov, efektov a ďalších funkcií, ktoré vám so skladbami umožnia robiť doslova zázraky.

Cross_DJ_1 Cross_DJ_2

Verzia: 3.2.4
Aktuálna cena: 4,99 €
Verzia: 3.2.4
Aktuálna cena: 4,99 €

PVSTAR+

Jednou z vydarených alternatív k prehrávaču Youtube je aj PVSTAR+, alternatívna Youtube aplikácia, ktorá pridáva viacero funkcií. Keďže PVSTAR+ je v základe vlastne vyhľadávač a prehrávač YouTube videí, práve táto stránka je prednastavená ako hlavná pre vyhľadávanie obsahu. Aplikácia však nie je obmedzená len na tento videoportál, PVSTAR+ prehrá aj videá zo stránok vimeo.com, dailymotion.com a u nás menej známej nicovideo.jp. (APLIKÁCIE PVSTAR+: výborná alternatívna Youtube aplikácia)

PVSTAR+ 4 PVSTAR+ 6

20.12.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+