MojAndroid

Mp3 skull download music

mp3_2 mp3

Jednoduchá aplikácia na sťahovanie hudobných súborov MP3 vašich obľúbených skladieb a skladateľov z celého sveta. Podporuje aj sťahovanie obalov albumov, či textov piesní. Samozrejmosťou je rozdelenie hudby podľa žánrov, skladateľov, albumov, adresárov, či playlistov.

Brightness Dimmer

prightness2 brightness

Automatickú úpravu jasu presne podľa vašich potrieb prináša aplikácia Brightness Dimmer, ktorá nahrádza riadenie podsvietenia displeja operačným systémom. Vďaka nej budete schopní ušetriť batériu a nastaviť jas aj pod hodnoty 0%, čo by v úplnej tme malo nielen ochrániť oči pred silným zdrojom svetla, ale aj predĺžiť chod na batériu.

Verzia: 2.0.6
Aktuálna cena: 3,59 €
Verzia: 2.0.6
Aktuálna cena: 3,59 €

Restaurant Expense Manager

Pomocou Restaurant Expense Manageru budete mať všetky svoje výdavky vynaložené na stravu vždy pod kontrolou. Získajte prehľad o tom, koľko pív a jedál ste skonzumovali, ako aj to, koľko ste na ne minuli. Aplikácia podporuje zabezpečenie heslom, zálohovanie údajov, ale aj vytváranie vlastných kategórií.

Verzia: 1.0.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.0
Aktuálna cena: Zdarma

Pastello – HD flat theme

pastello2 pastello

Pastello je nová téma v grafickom prevedení flat, ktorá je kompatibilná s väčšinou populárnych Launcher dostupných na obchode Play. Ak chcete zmeniť výzor vášho Androidu, tak neváhajte a inštalujte.

Verzia: 3.4.0
Aktuálna cena: 1,45 €
Verzia: 3.4.0
Aktuálna cena: 1,45 €

Solar Walk

Solárny systém priamo na obrazovke vášho smartfónu. Stačí si nainštalovať Solar Walk, ktorý vám vďaka 3D grafike umožní prechádzať našou slnečnou sústavou a skúmať jej planéty, mesiace a dozvedieť sa o nich všetky podstatné údaje.

Verzia: 2.4.1.11
Aktuálna cena: 2,99 €
Verzia: 2.4.1.11
Aktuálna cena: 2,99 €

Wifi Collector

WiFi_2 wifi

Aplikácia zbiera informácie o bezdrôtových sieťach WiFi, ktoré sa objavia v dosahu vášho smartfónu alebo tabletu s Androidom. Ku každému prístupovému bodu sa zaznamenajú informácie ako SSID, typ zabezpečenia, miesto siete a iné.

Verzia: 1.01
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.01
Aktuálna cena: Zdarma

Notification Gallery

notification2 notification

Skrášlite svoju notifikačnú lištu svojimi obľúbenými obrázkami alebo fotografiami pomocou aplikácie Notification Gallery. Vybrať môžete 6 obrázkov, ktoré sa po jednej budú v notifikačnej lište zobrazovať vždy po jej stiahnutí.

Verzia: 1.2.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.2.0
Aktuálna cena: Zdarma

26.4.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+