MojAndroid

Google Now Launcher

aplikácie-google-now-launcher-2 aplikácie-google-now-launcher

Launcher z Nexusu 5 je teraz dostupný aj pre ďalšie zariadenia. Prvá oficiálna verzia s názvom Google Now Launcher je zatiaľ dostupná len pre zariadenia Nexus a prístroje Google Play Edition s Androidom 4.4 KitKat.

Verzia: 1.4.large
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.4.large
Aktuálna cena: Zdarma

Google URL Shortener

Aplikácia-Google URL Shortener Aplikácia-Google URL Shortener-3

Skracovač URL adries od Google už teraz nemusíte používať len vo forme webovej stránky v internetovom prehliadači. Na smartfóne alebo tablete s Androidom si totiž môžete stiahnuť aplikáciu s príznačným názvom Google URL Shortener, ktorá proces skracovania adries značne zjednoduší a zrýchli.

Verzia: 3.0.5
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3.0.5
Aktuálna cena: Zdarma

Solid Explorer Cast Plugin

aplikacie-solid-plugin-2 aplikacie-solid-plugin

Plugin pre populárneho správcu súborov Solid Explorer, ktorý umožní streamovanie multimediálneho obsahu do zariadenia Chromecast od Google priamo z aplikácie.

Verzia: 1.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0
Aktuálna cena: Zdarma

Auto Finder

aplikacie-auto-finder-2 aplikacie-auto-finder

Už nemusíte hľadať kde ste naposledy zaparkovali. Aplikácia Auto Finder vám to značne uľahčí tým, že dokáže uložiť polohu automobilu a následne vás k nemu aj dovedie. Polohu vie dokonca zaznamenať úplne automaticky.

Verzia: 1.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.1
Aktuálna cena: Zdarma

Aptrax | App Usage Tracker

aplikacie-aptrax aplikacie-aptrax-2

Chcete vedieť koľko času trávite pri používaní jednotlivých aplikácií? Tak potom si nainštalujte jednu, ktorá to bude sledovať za vás. Aptrax je novinka na obchode Play, ktorá vám povie, koľkokrát ste konkrétne aplikácie spustili a ako dlho ste ju používali.

Castaway Free (Chromecast)

[vc_video title=”” link=”https://www.youtube.com/watch?v=FlZfujulngs”]

Castaway umožní majiteľom zariadenia Chromecast streamovať lokálny multimediálny obsah, ako fotografie, videá a hudbu priamo do TV alebo monitora. Ide o free verziu podporovanú reklamami, k dispozícii je ale aj prémiová verzia bez nich.

Multitasking

[vc_video title=”” link=”https://www.youtube.com/watch?v=elCZOIr9rHU”]

Ak vás už na Androide nebaví práca len s jednou aplikáciou súčasne, tak neváhajte a nainštalujte si Multitasking. Aplikácia s týmto názvom prináša niekoľko miniaplikácií, ktoré môžete umiestniť na plochu, zmeniť ich veľkosť, uložiť ich pozíciu alebo ich maximalizovať. Na výber ich je skutočne veľa, nechýba medzi nimi napríklad internetový prehliadač, kalkulačka, kalendár, galéria, prehrávač hudby alebo videa a veľa ďalších.

Galaxy S5 Live Wallpaper

aplikacie-galaxy S5-wallpaper-2 aplikacie-galaxy S5-wallpaper

Živé pozadie inšpirované novým smartfónom Samsung Galaxy S5. Po jeho nainštalovaní nebude chýbať efekt padajúcej kvapky, či poletujúce svetelné častice.

Verzia: 1.1.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.1.2
Aktuálna cena: Zdarma

RAR – WinRar na Androide

aplikacie-rar aplikacie-rar-2

Poznáte WinRAR? Ak vlastníte počítač s Windowsom tak pravdepodobne áno. Ide o jeden z najznámejších programov pre archiváciu dát do komprimovaných súborov RAR či ZIP. Teraz si ho môžete nainštalovať aj na zariadeniach s Androidom. (APLIKÁCIE | RAR – WinRar na Androide)

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

Sociallife od Sony

Socialife c Socialife b

Socialife je vo svojej podstate akýsi agregátor správ a informácií, v ktorom si na jednom mieste môžete pozrieť svoje statusy na sociálnych sieťach, Youtube videá, blogy a v neposlednom rade aj články a správy z rôznych zdrojov. Používateľ si samozrejme môže pridávať vlastné zdroje a zaujímavé články označiť na neskoršie prečítanie.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

8.3.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+