MojAndroid

Ak patríte medzi fanúšikov série Tom Clancy’s od štúdia Ubisoft, tento rok sa máte na čo tešiť. Vývojári totiž oznámili príchod novej hry Tom Clancy’s Shadowbreak. Tú si nezahráte na konzolách, no užijete si ju na vašich mobilných zariadeniach.

Taktická strieľačka ako sa patrí

Ubisoft sa so svojim novým titulom vráti k pôvodným hodnotám série. Shadowbreak tak bude plnohodnotná taktická strieľačka. Nepôjde tak o priameho konkurenta dnes dostupným FPS hrám. Taktický princíp by mal byť vhodnejší pre dotykové ovládanie, kde drvivá väčšina akčných FPS hier zlyháva.

Hra bude prebiehať v trojminútových zápasoch. V tých budete nasadení do nepriateľskej základne s tímom špeciálnych vojakov. Vašou úlohou bude korigovať ich tak, aby úspešne splnili danú misiu. Popritom im budete poskytovať podporu z vášho sniperského stanovišťa, a tak sa nemusíte báť, že by ste si sami nezastrieľali.

Tom Clancy’s Shadowbreak: In-App nákupom sa nevyhneme

Na konci úspešne zvládnutej misie dostanete špeciálne debny s odmenami. Tu nájdete špeciálne peniaze, ktoré môžete minúť v hre, ako aj samotné vylepšenia v podobe špeciálnych kariet.

Tými môžete zlepšovať jednotlivé postavy v tíme, ale aj vášho ostreľovača. Hra vyzerá skutočne veľmi lákavo a už sa tešíme, keď bude u nás dostupná. Stať by sa tak malo niekedy v priebehu tohto roku s bližšie nešpecifikovaným termínom. Už teraz je ale hra dostupná v Kanade na platformách Android a iOS.

Zdroj: Ubisoft via PhoneArena

11.4.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+