MojAndroid

Predpokladáme, že veľa z vás má problémy s prokrastináciou, inak povedané “chronické odkladanie úloh na neskôr”. Todoist, populárna aplikácia na produktivitu, vám čoskoro pomôže vyriešiť tento problém a vďaka strojovému učeniu ušetrí aj niekoľko minút, ktoré by ste inak využili na plánovanie pracovného dňa. Práve umelá inteligencia vám bude totižto schopná naplánovť denný rozvrh podľa úloh, ktoré máte urobiť.

V aplikácií Todoist pribudlo nové tlačidlo “Preplánovať”. Keď ho stlačíte, tak aplikácia sama na základe dostupných dát navrhne nové deadliny pre všetky oneskorené úlohy. Funguje to aj s neplánovanými úlohami. Aplikácia sa najprv začne od vás učiť, pamätá si, kedy zvyčajne dokončujete vaše povinnosti a znovu im pridelí ten istý deň. Ak máte veľa úloh, ktoré nestíhate porobiť, Todoist ich rovnomerne rozloží tak, aby ste ich všetky stihli. Takisto služba vie, kedy prestanete pracovať, a preto vám nenavrhne preplánovanie vašich úloh, ak už máte po “šichte”.

windows2-smart-schedule

Todoist sa bude učiť od všetkých používateľov a na základe týchto dát sa bude riadiť aj pri skladaní vášho to-do listu. Väčšina užívateľov píše podobné úlohy a napríklad “opravenie závažnej chyby”, čo veľa užívateľov zadáva, vám služba nenaplánuje na ďalší týždeň ale už dnes.

Náš tip
TOP aplikácie pre správu úloh a povinností

Pýtate sa, či budete musieť kvôli tomu pracovať aj cez víkendy? Nie, nikto vás neukráti o túto dvojdňovú “dovolenku”. Todoist vie rozlišovať medzi víkendom a pracovným dňom a podľa toho, aký je deň, dostanete špeciálny zoznam úloh. Ak sa ale bojíte, že by technológia mala nad vami moc, tak sa mýlite. Plány, ktoré vám váš prístroj navrhne, sa dajú upraviť alebo odmietnuť.

Verzia: 12.7
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: TechCrunch

17.11.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+