MojAndroid

Jeden z najobľúbenejších multiplatformových nástrojov na správu povinností a úloh Todoist prichádza vo verzii pre Android zariadenia konečne s novým dizajnom. Ako sme mohli očakávať, nová verzia aplikácie je postavená na Material dizajne a užívateľom tak prináša prostredie symbolizujúce prvky systému Android Lollipop. Stalo sa tak iba niekoľko týždňov po tom, čo Todoist predstavil aplikáciu s úplne novým prostredím pre zariadenia so systémom iOS.

Najhoršou správou je, že aplikácia s Material dizajnom je zatiaľ dostupná iba vo verzii beta pre tých užívateľov, ktorí sa do tohto testovania zapojili. Ak medzi nich ešte nepatríte, no aj vy by ste si chceli vyskúšať najnovšie funkcie a dizajn aplikácie, kliknite na tento odkaz a jednoducho vyplňte dotazník. My sme tak spravili pred malou chvíľou a teraz už netrpezlivo očakávame mail s ďalšími inštrukciami, resp. sprístupnenie beta verzie priamo v obchode Play.

todoist-old-vs-new-2

Samotná aplikácia vyzerá s novým dizajnom naozaj veľmi elegantne. Nemôžeme povedať, že doteraz by šlo o škaredú aplikáciu, práve naopak. Todoist vždy patril medzi veľmi prepracované tituly s intuitívnym ovládaním. Až doteraz boli ovládacie prvky zamerané skôr na funkcionalitu a hoci toto sa podľa screenshotov z novej verzie aplikácie nezmenilo, pribudli farebné lišty a prvky Material dizajnu, ktoré sú výrazným oživením aplikácie. Ostáva nám iba dúfať, že všetky tieto novinky sa už čoskoro dostanú aj do oficiálnej verzie aplikácie.

Verzia: 12.7
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Android Central

14.5.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+