MojAndroid

Existuje viacero zaujímavých aplikácií ohľadom predpovede počasia, no známa aplikácia Today Weather patrí k tým najznámejším. Za minulý rok dokonca získala ocenenie vo svojej kategórii od samotného obchodu Google Play a pravidelne sa ukazuje v najrôznejších svetových TOP rebríčkoch. Aktuálne je zlacnená a namiesto zhruba 4,50 eur si ju môžete kúpiť bez reklám za 2,59 eur. Pozor, akcia trvá len dnes!

Today Weather je minimalistická predpoveď počasia a ponúka výhodu v detailoch informácií, dizajne a dokonca aj v preklade do slovenčiny. V aplikácii nájdete množstvo informácií, ako napríklad dlhodobú predpoveď, rýchlosť vetra, tlak vzduchu… Všetko je tu v rámci jednej domácej obrazovky.

Verzia: 1.2.6-9.160218
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.2.6-9.160218
Aktuálna cena: Zdarma

Ak si však chcete predpoveď počasia pozrieť aj v iných mestách, prípadne chcete mať stále informácie aj o iných častiach sveta, dá sa tak spraviť pomocou pridania ďalších lokalít. Nájdete ich v bočnom menu.

Náš tip
iMeteo.sk Počasie: Získajte všetky informácie o počasí do Vášho vrecka

V platenej verzii aplikácie si môžete zmeniť aj ikony počasia. Informácie pritom môže aplikácia “ťahať” z rôznych zdrojov (Weather.com, Accuweather.com,…). Appka sa dá využívať aj bez toho, že zaplatíte, no domácu obrazovku vám bude mierne znepríjemňovať reklama.

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+