MojAndroid

Kategórii mobilných tower defense hier už dlhšiu dobu bez ohrozenia vládne populárny titul Plants vs Zombies 2. Okrem tejto veľmi obľúbenej hry je však k dispozícii množstvo ďalších kvalitných tower defense titulov. Jedným z nich je hra TO:WAR od vývojárskeho štúdia 111%.

Náš tip
Destiny Warfare: Sci-fi online FPS v štýle Halo série

TO:WAR v prvom rade zaujme svojou jednoduchou, no zato účelnou 2D grafikou. Tá je taktiež doprevádzaná jednoduchými zvukovými efektami, ktoré ničím výrazne nenadchnú, no ničím ani neurazia. To, čím však táto hra vyniká, je hrateľnosť. Tá je zábavná a poriadne návyková. Hráčovou úlohou je obrániť hrad, na ktorý usilovne útočia rôzne príšery. V ich snahe zničiť spomínaný hrad im môžu zabrániť len veže, ktoré hráč strategicky umiestňuje na bitevné pole. Veže následne útočia na príšery a využívajú pri tom svoju palebnú silu. Niektoré z veží jej majú k dispozícii viac, iné zase menej.

Jednoduchá a návyková

Samotné veže však nie sú k dispozícii zdarma. Všetky z nich totiž stoja istú čiastku hernej meny, ktorú hráč získava po každom úspešne prejdenom kole. Okrem toho ju však môže získať aj vďaka zobrazeniu reklám, pričom nechýba ani možnosť kúpy tejto meny za istú finančnú čiastku. Aby toho nebolo málo, popri samotnom hraní hráča v spawnovaní veží obmedzuje mana, ktorá sa použitím každej veže postupne míňa. Hoci je teda hrateľnosť zábavná, ponúka aj nemalú výzvu. Tou sú najmä súboje s bossmi, s ktorými sa hráč poráta vždy po 10 prejdených kolách.

Verzia: 2.3
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.3
Aktuálna cena: Zdarma

Navyše, s postupom času hra naberá na náročnosti, čo vás bude nútiť k neustálemu vylepšovaniu vášho bojového arzenálu. Vďaka tomu vám TO:WAR ponúkne zábavu na dlhé hodiny. Aby toho nebolo málo, tejto arkáde nechýba ani prepojenie so službou Hry Google Play, takže budete môcť jednoducho porovnávať svoj progres s progresom vašich priateľov.

26.4.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+