MojAndroid

To the Moon je šikovná RPG hra, ktorá bola predstavená pôvodne pre PC platformu. Vývojári však v auguste minulého roka priniesli vyhlásenie, že hra zavíta aj na mobilné platformy Android a iOS. Hráči Android hier sa už dočkali a titul To the Moon je už teraz dostupný v obchode Play.

Náš tip
TOP Android hry týždňa | 18. týždeň 2017

Táto hra sa nestala populárnou pre akčné scény a ani pre dychberúce spracovanie. Práve príbeh, ktorý To the Moon prináša je skutočne emotívny. Hra opisuje príbeh dvoch lekárov, ktorých úlohou je splniť posledné želanie smrteľne chorého pacienta. V tomto prípade je posledným želaním pacienta Johnyho cesta na Mesiac. Lekári skúmajú Johnyho spomienky uložené v mozgu a snažia sa zistiť dôvod, prečo je cesta na Mesiac práve posledným prianím umierajúceho pacienta.

Náš tip
TOP 5 Android hry: Najlepšie hlavolamy (5/2017)

Koncept hry je veľmi dobre premyslený a samotný príbeh chytí za srdce nejedného hráča. Grafické spracovanie bolo oproti PC verzii vylepšené a rozhodne tomu napomáha aj Unity Engine. Titul To The Moon si môžete stiahnuť z Obchodu Play za sumu 5,49€.

Verzia: 2.0
Pôvodná cena: 1,99 €
Aktuálna cena: 4,69 €
Verzia: 2.0
Pôvodná cena: 1,99 €
Aktuálna cena: 4,69 €
16.5.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+