MojAndroid

Telekom uvádza novú ponuku Magenta 1 Biznis, ktorá je vytvorená na podporu  digitalizácie, zjednodušenie  tímovej spolupráce a zvýšenie  efektivity a bezpečnosti vo firmách. Magenta 1 Biznis prinesie po prvý raz na Slovensku rovnocennú kombináciu pevných, mobilných a cloudových služieb v jednom univerzálnom riešení. Magenta 1 Biznis je postavená na troch základných pilieroch: Služby pre firmu, ponuka pre zamestnancov a doplnkové služby.

Spoľahlivé služby pre firmu

Základom ponuky je pevný Magenta Office Internet, ktorý zahŕňa záložný prístup cez 4G mobilnú sieť Telekomu. Voliteľná služba Cloud VPN umožní bezpečné dátové prepojenie pobočiek a mobilných zamestnancov.

Balíky pre všetky pozície, jednoduchá komunikácia v celej firme

Ponuka pre zamestnancov je kombináciou pevných a mobilných služieb Telekomu, ktorá je odstupňovaná podľa mobilných dát a objemu voľných minút. Dostupná je v piatich variantoch (Mini, Basic, Standard, Manager a VIP) podľa potrieb piatich skupín zamestnancov. Zákazníci si budú podľa potreby môcť uplatňovať aj zľavy na nákup mobilných zariadení. Súčasťou služieb je okrem  je aj naďalej široká ponuka aplikácií – od bezpečnostného riešenia Eset Mobile Security, cez praktické cloudové riešenie Microsoft OneDrive, až po navigáciu Sygic.

Úplnou novinkou v ponuke je komunikačná platforma Magenta Connect, ktorá je automaticky súčasťou všetkých balíčkov služieb od Magenta 1 Mini až po Magenta 1 VIP. Ponúka simultánne zvonenie, praktickú aplikáciu pre mobilné zariadenia a PC, audio a video konferencie, jednoduché zdieľanie obrazovky, chat a bonusom je integrácia s Microsoft Outlook. Magenta Connect je dostupná pre počítače, tablety a smartfóny s operačnými systémami Windows, Mac OS X, Android aj iOS.

Bohatá ponuka doplnkových služieb

Medzi doplnkovými službami firmy nájdu napríklad MDM riešenie MobileIron Cloud, systém TelekomCloud Backup určený na bezpečné zálohovanie dát a ďalšie užitočné aplikácie pre prácu, bezpečnosť aj zábavu. V prípade potreby si zákazník môže doplniť neobmedzené volania aj do nižších programov.

Magenta1
Mini
Magenta1
Basic
Magenta1
Standard
Magenta1
Manager
Magenta1
VIP
Mobilný internet200 MB2000 MB4000 MB6000 MB10000 MB
Neobmedzené volaniav rámci firmyTelekomSlovenskoSR a EÚSR, EÚ, Zóny a 1
Voľné minúty v rámci SR, EÚ a odchádzajúce volania zo susedných štátov50100
250
neobmedzenéneobmedzené
Prichádzajúce roamingové volania v EÚ50100250neobmedzenéneobmedzené
Neobmedzené SMS / MMS100 v rámci SR a EÚTelekomSlovenskoSR a EÚSR, EÚ, Zóny 0 a 1
Dátový roaming---500 MB v Zóne 11000 MB v Zóne 1 a 2
Volania z pevnej linky100 minNeobmedzene v SR a EÚ100 minNeobmedzene v SR a EÚNeobmedzene v SR a EÚ
Eset Mobile Security-
Sygic--
OneDrive / Magio GO---jedna zo služieb
Magenta Connect
Mesačný poplatok (bez DPH)13 €44 €43 €91 €134 €

Zdroj: Tlačová správa

1.7.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+