MojAndroid

Aplikácia Telefón od Googlu zastrešuje všetky funkcie spojené s telefonovaním. Material Design je známy tým, že obsahuje množstvo bieleho pozadia. To môže používateľov “oslepiť” hlavne v noci. Spoločnosť Google však plánuje menšiu dizajnovú zmenu aplikácie, pribudnúť by mal tmavý mód. To znamená, že biele pozadie by sa malo zmeniť na čierne.

Čierne pozadie, biely text

Namiesto zobrazenia čierneho textu na bielom pozadí to bude presne opačne. Pozadie bude čierne a text biely. V noci to bude menej namáhať vaše oči. Výhodu samozrejme budú mať používatelia, ktorí vlastnia zariadenie s OLED displejom, pretože čierne pixely sa jednoducho vypnú, čím môžu ušetriť časť energie a o niečo predĺžiť výdrž svojich smartfónov.

Možno aj ostatné aplikácie

Tmavý mód sa pravdepodobne vráti aj do aplikácie Správy od Googlu. Používatelia, ktorým sa tieto farebné kombinácie páčia, môžu byť nadšení. Spoločnosť taktiež zvažuje pridať tento mód aj do ostatných svojich aplikácií a systému. Uvidíme, či sa tak naozaj stane.

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Náš tip
Z Android Messages bol bezdôvodne odstránený Dark mode

28.8.2018
Zdroj: phonearena.com

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+