MojAndroid

Spoločnosť Google pomaly aktualizuje svoje aplikácie o novú, tmavú tému, ktorá je medzi používateľmi veľmi obľúbená. Aktualizácie sa dočkali aplikácie ako YouTube či Správy. Teraz je na rade Telefón. Je to aplikácia, ktorá zastrešuje všetky služby, spojené s vytáčaním čísiel a telefonovaním. Po novom sa prezlečie aj do čierneho kabátu.

Zdieľanie bloknutých čísel s inými aplikáciami

Tmavá téma je už údajne pripravená a je len otázkou času, kedy ju spoločnosť Google začne uvoľňovať. Okrem tejto dizajnovej zmeny bude k dispozícii aj funkcia, ktorá zabezpečí zdieľanie blokovaných čísel aj s inými aplikáciami. To znamená, že ak si konkrétne číslo zablokujete v aplikácii Telefón, nebude vám môcť dotyčná osoba napísať napríklad ani na WhatsAppe.

Plnohodnotná tmavá téma

Možno ste si všimli, že prvý pokus o tmavú tému nebol veľmi úspešný a obsahoval niekoľko chýb. Pozadie síce bolo čierne, no text nebol správne invertovaný a nebol pekný, biely. S touto verziou by už malo byť všetko v poriadku a môžeme sa tešiť na plnohodnotnú tmavú tému, akú poznáme z ostatných aplikácií od Googlu.

Váš smartfón by mal aplikáciu aktualizovať automaticky pomocou Obchodu Play, no k dispozícii je už aj APK súbor na stiahnutie. Dajte nám vedieť či vám tmavá téma funguje aj na vašom zariadení dole v komentároch.

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
31.10.2018
Zdroj: androidpolice.com

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+