MojAndroid

Ako sme vás v minulosti vo viacerých článkoch informovali, spoločnosť Sony Ericsson sa zlučuje pod jednu značku a od včera už vystupuje len ako značka Sony.

Ako nás informoval Steve Walker, marketingový riaditeľ, Sony Ericsson, pre používateľov značky Sony Ericsson to nepredstavuje nijakú stratu starostlivosti alebo podpory. Práve naopak, spoločnosť Sony plánuje priniesť niekoľko inovatívnych noviniek, ktoré používateľov značky Sony Ericsson, teraz Sony, určite potešia.

Prvou dobrou správou je, že spoločnosť Sony zaručuje plnú podporu pre všetky doteraz vyrobené a distribuované telefóny spoločného podniku so značkou Ericsson. Záruka na telefóny platí naďalej, naďalej bude podpora a servis pre všetkých používateľov.

Ďalšou dobrou správou je, že spoločnosť Sony sa chystá prepojiť svoje hi-end technologické zariadenia, teda používatelia získajú napríklad ovládanie svojho Sony televízora prostredníctvom svojho Android smartfónu značky Sony, alebo jednoducho budú môcť zdieľať obsah. Taktiež to znamená lepšie prepojenie s počítačmi a tabletmi značky Sony.

Navyše, Sony sľubuje príchod prémiového obsahu pre všetkých používateľov v podobe hudby a filmov v rámci služby Sony Entertainment Network.

Svojím prémiovým telefónom pod značkou Sony, Sony Xperia S, chce spoločnosť osloviť všetkých doterajších zákazníkov už na jar tohto roku.

Zdroj, foto: Sony

17.2.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+