MojAndroid

Väčšina používateľov smartfónov utratí maximálne 15-20 dolárov (resp. eur) za kryt na smartfón. Spoločnosť GRAY sa však zameriava na inú klientelu, ako sú obyčajní používatelia. Ich kryty Advent pre Samsung Galaxy S10+ sa pohybujú v cene od 701 až po 1343 dolárov za kus.

Limitovaná produkcia krytov

Spoločnosť GRAY ponúka kryty Advent iba pre Galaxy S10+, ak majú používatelia normálny S10 alebo iný Android smartfón, majú “jednoducho smolu”. Vyrábajú sa štyri varianty krytov, a to Titanium (cena 701 $), Stealth (802 $), Gold (1156 $) a Aurora (1306 $). Titanium je jediná verzia, ktorá nebude mať limitovanú produkciu. Stealth je obmedzený na 100 kusov, Gold a Auroru sú obmedzené iba na 50 kusov.

Spoločnosť GRAY sa vyjadrila, prečo sa ceny týchto krytov vyšplhali až do takýchto výšok: každý kryt sa vyrába zhruba 8 hodín na CNC stroji z pevného leteckého titánu. Na výrobu dohliadajú iba tí najdôveryhodnejší “remeselníci”. Majú krásny futuristický dizajn a sú vytvorené bez jedinej skrutky.

A aký je rozdiel medzi “najlacnejším” Titaniom a najdrahšou Aurorou? Aurora je vyrobená na zákazku a každý kus je jedinečný. Tak ak nemáte čo robiť s peniazmi a chcete svoj Galaxy S10+ odieť do štýlového šatu, siahnite po Advent krytoch.

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+