MojAndroid

Pokiaľ si zálohuje svoje dáta nielen v počítači, ale aj vo vašich mobilných telefónoch a tabletoch, tak vám aplikácia Titanium Backup rozhodne niečo hovorí. Najmä, ak máte root. Ide totižto o výbornú aplikáciu na zálohovanie akéhokoľvek typu dát, ktorá patrí medzi najobľúbenejšie svojho druhu. Preto mnohých rozhodne poteší aj fakt, že autori aplikáciu aktualizovali na novú verziu 6.0.0, ktorá okrem menších opráv prináša aj nový dizajn menu. Konečne.

Okrem opravy menších chýb a optimalizácie celého zálohovacieho procesu si autori pre používateľov pripravili konečne aj nový dizajn menu s možnosťami. Ten je po novom nielen prehľadnejší, ale jednoznačne aj krajší, nakoľko aspoň trochu pripomína “holo” dizajn, ktorý sa kladie za vzor v dnešnej dobe. Škoda, že autori do tohto štýlu však upravili len vyskakovacie menu s možnosťami. Ostatné časti aplikácie totižto ostali nezmenené a do “holo” dizajnu rozhodne nezapadajú. Možno však ide len o prvý krok, ktorým chcú autori Titanium Backup zmeniť.

  

Porovnanie starého menu (vľavo) a aktualizovaného menu (vpravo). 

Nech je to tak, či onak, aplikácia Titanium Backup patrí rozhodne medzi najkvalitnejšie aplikácie svojho druhu a jej funkcionalitu zmeny dizajnu zatiaľ, našťastie, nezmenili. Ak máte zariadenie s root-om a túto aplikáciu ešte nemáte nainštalovanú, rozhodne vám ju odporúčame. Nižšie nájdete odkaz, kde túto aplikáciu nájsť a následne bezplatne nainštalovať.

Verzia: 8.1.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 8.1.0
Aktuálna cena: Zdarma

26.1.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+