MojAndroid

Máme za sebou ďalší týždeň a ani teraz nechýba výber toho najlepšieho, čo sa udialo v Android svete. Začíname.

1. Test Samsung Galaxy S9+

Od minulého týždňa, ešte pred oficiálnym spustením predaja, sme v redakcii testovali horúcu novinku. Po pár dňoch intenzívneho používania si môžete prečítať recenziu na Galaxy S9+. Ak vás zaujíma, čo všetko obsahuje balenie, pozrite si unboxing S9+. Od piatka máme v redakcii aj menší model Samsung Galaxy S9, pýtajte sa, čo vás zaujíma.

Pri novinkách ešte ostaneme – pripravili sme porovnanie noviniek z MWC 2018: Galaxy S9 vs Xperia XZ2 vs ZenFone 5z.

Ak ste fanúšik Xiaomi, určite si pozrite recenziu Xiaomi Mi A1: Navonok Xiaomi, vo vnútri Pixel?.

2. Spotify si posvietil na používateľov

Služba Spotify začala rozosielať varovné e-maily používateľom, ktorí používali cracknuté verzie aplikácie Spotify, aby sa dostali k Premium službám.

3. Google Pay: NFC výber a možnosti využitia platby mobilom

Téme platba mobilov cez Google Pay sme sa venovali aj tento týždeň, a tak sme priniesli výber mobilov s NFC, ktoré túto funkciu podporujú a pritom ani nezrujnujú vašu peňaženku. Zaujímalo nás tiež, ako využívate bezkontaktné platby mobilom.

4. Operátori: novinky v ponukách Orange, 4ka a Telekom

Orange si pre svojich zákazníkov pripravil akciu – pri programe Navzájom zadarmo môžu zákazníci zdarma získať mesačne až 10 GB dát. Nezaháľa ani najmladší operátor a tak sú služby 4ky dostupné už aj v kamenných predajniach mobilonline.sk  A operátor Telekom prináša výrazné zľavy na Samsung Galaxy A8 2018 a Motorola Moto E4.

5. Aktualizácie: Samsung Galaxy S8, Honor 7X, Moto X4 a Mate 10 Lite

11.3.2018

+