MojAndroid

Spoločnosť Orange upravila svoju ponuku na tablet Samsung Galaxy Tab. Noví a existujúci zákazníci si ho v trojkombinácii FiberNet, FiberTV a FiberTel môžu kúpiť už za 49 Eur. Podmienka je 24-mesačná viazanosť s programom Internet na doma Exkluziv+.

Balík Exkluziv+ za mesačný poplatok 49,90 € obsahuje 20 GB predplatených dát a bonusových 10 GB dát na prvý rok viazanosti vo vianočnej akcii. Vrámci paušálu je k dispozícii aj ďalších 30 MB roamingových dát a 400 volných SMS/MMS. Zákazník získa surfovanie pri najvyšších rýchlostiach v 3G sieti Orange, po prečerpaní predplatných dát sa neplatí navyše, operátor však zníži rýchlosť na 128 kbit/s.

Ponuka je kombinovateľná so všetkými ostatnými výhodami pri aktivácii FiberNetu a FiberTV, vrátane ponuky LCD TV spolu s hracou konzolou len za 1 euro alebo 100 € kupónom pri aktivácii služieb Orange Doma a ďalšími.

25.11.2010

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+