MojAndroid

Ak ste klientom Tatra banky a využívate ich mobilnú aplikáciu pre Android, tak pre vás máme jeden užitočný tip. Vedeli ste o tom, že si môžete zobraziť zostatok na vašom účte len pomocou priloženia platobnej karty ku telefónu s NFC? Potrebovať budete iba mobilnú aplikáciu Tatra banka (aktuálna verzia 1.9),  a mobilný telefón alebo tablet so zapnutým NFC. Potom už len stačí priložiť platobnú kartu k zadnému krytu zariadenia a počkať, kým vám aplikácia nezobrazí finančný zostatok na vašom účte. Jednoduché a praktické, čo poviete?

tatra-banka-nfc-prehlad

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Ak používate viacero mibilných platforiem, tak vás možno poteší, že Tatra banka vytvorila mobilnú aplikáciu aj pre zariadenia s Windows Phone. My sme ju ako prví na Slovensku mohli otestovať a naše poznatky si môžete prečítať na stránke MôjWindows.sk.

22.9.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+