MojAndroid

Minulý týždeň sme začali s novou víkendovou sériou, v ktorej predstavujeme zaujímavé zariadenia. Niekedy to môže byť smartfón, inokedy zas iné pozoruhodné príslušenstvo. Tentokrát sme sa rozhodli pre túto maličkú a pritom dostatočne výkonnú nabíjačku Anker PowerPort III Nano.

Anker PowerPort III Nano je vhodným spoločníkom aj na cesty

Tento nabíjací adaptér je ideálnym na cesty vďaka jeho kompaktným rozmerom. Napriek tomu sa vyznačuje celkom slušným výkonom na úrovni 20 W. Nabíjačka má podarený kockový dizajn, je bielej farby a je naozaj tak malá, že v zásuvke si ju možno ani nevšimnete. Minimalisticky bude pôsobiť aj vo vašej taške, čo rozhodne poteší. Jej rozmery činia 2,8 x 2,8 x 4 cm, pričom hmotnosť sa zastavila na úrovni len 34 gramov.

Anker PowerPort III Nano nabíjačka nabíjanie adaptér USB-C rýchle nabíjanie quickcharge port konektor
Anker PowerPort III Nano | Zdroj: Tomáš Kanálik

Disponuje USB-C výstupom a celkom rýchlo nabije akékoľvek zariadenie. Problém nebude ani s napájaním notebooku s nízkou spotrebou energie. Poslúži aj na dodávku energie pre vaše príslušenstvo. Samozrejmosťou je prítomnosť technológie Power Delivery, spolu s PowerIQ, MultiProtect či Qualcomm Quick Charge. Ďalšou príjemnou vlastnosťou tohto adaptéra je samotná cena. Keď zoberieme do úvahy vysokú kvalitu produktu, tak ide o skvelú kúpu, ktorú určite nebudete ľutovať. A ktorú nabíjačku máte v obľube vy?

Anker PowerPort III Nano nabíjačka nabíjanie adaptér USB-C rýchle nabíjanie quickcharge port konektor
Anker PowerPort III Nano | Zdroj: Tomáš Kanálik

Náš tip
Samsung Galaxy S24 zmení procesor. Snapdragon nahradí Exynosom

29.4.2023

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+