MojAndroid

Android aplikaciePokračujeme v predstavovaní slovenských Android aplikácii, ktoré boli prihlásené do HTC Android súťaže. Žial, pre oneskorené zaregistrovanie do súťaže sme ich nestihli predstaviť skôr. Predstavujeme ďalšie praktické aplikácie a Android hry, s ktorými si užijete veľa zábavy. Všetky slovenské Android aplikácie sú dostupné na stránke www.htcandroidsutaz.sk.

DroidDefence Droid Defense
Autor: Radoslav Vesely

Hra je podobná obľúbenej Android hre typu Tower defense. V hre musíte zničiť Droidov, ktorí sa snažia dostať do Vášho ochranného priestoru. Stiahnuť aplikáciu droid-defense.apk

Storm Distance
Autor: Ivan Trančík

Aplikácia vypočíta vzdialenosť medzi Vami a bleskom z blížiacej sa búrky. Keď uvidíte blesk, stlačíte tlačidlo, keď začujete hrom, stlačíte znova – o všetko ostatné sa postará Storm Distance. Vy si len prečítate výsledok.

Minutka
Autor: Dušan Prílepok
Pre všetkých zábudlivcov ktorí sa pletú do kuchyne. Už ziadny preluhovaný čaj, rozvarené párky či vifonka rozmočená na kašu. Ak aj vy máte niekedy problém sa odtrhnúť od telky (PC, frajerky …) tak Minutka je pre vás to pravé ;)
Baterka
Autor: Ivana Paulíková
Potrebuje posvietiť? Nech sa páči, toto je aplikácia presne pre Vás. A už Vás nebaví obyčajné biele svetlo…čo tak zmeniť farbu :)?
Flashlight
Autor: Ján Dojčinovič
Šikovná aplikácia s ktorou budete vždy vidieť na kľúče od auta. :)
BobbleMaze
Autor: Peter Cvitkovič
Číselná logická hra.
WiFi Scanner
Autor: Michal Maslik
Aplikácia slúži na zisťovanie dostupných bezdrôtových sietí v okolí.
BMI Kalkulačka
Autor: Lukas Hopjak
Potrebujete niekedy vedieť, čí si môžete dať ten chutný koláčik v cukrárni? BMI Kalkulačka Vám v tom pomôže. Povie presne koľko musíte schudnúť/pribrať na ideálnu váhu a ešte aj nejakú „motivujúcu“ správu. :)
Vodováha
Autor: Lukas Hopjak
Ak sa Vám niekedy stalo, že ste nemali po ruke klasickú vodováhu, tak môžete použiť tuto aplikáciu. Používa vstavane HTC senzory na detekcia uhla telefónu. Použitie je jednoduché, stačí len položiť mobil na daný predmet a odčítať hodnotu uhla. Pre ešte väčšiu presnosť, polozte telefón na rovnú plochu a stlačte kalibrovať. Teraz bude vodováha 100% presná!
TimeZone
Autor: Lukas Hopjak
Potrebujete zistiť koľko je hodín v USA, Austrálií alebo Číne? Stačí len zvoliť časové pásmo, a ihneď budete vedieť!
HUD
Autor: Lukas Hopjak
Aplikácia simulujúca umelý horizont z lietadiel, takto sa môžete cítiť presne ako v lietadle. Pre lepšiu presnosť, stlačte kalibrovať a položte mobil na rovný povrch. Využíva vstavané senzory HTC telefónov.
ImageWarp
Autor: Martin Pitoňák
ImageWarp je zábavná aplikácia, pri ktorej sa odreagujete ak vás niekto nahneval alebo len skrátite čas. Slúži na jednoduchú úpravu fotky – naťahovanie, dokresľovanie a automatické deformovanie tváre.
7.9.2010

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+