MojAndroid

Známe herné štúdio Chillingo vydalo ďalšie pokračovanie populárnej hry Tiny Troopers 2: Special Ops, ktoré si už teraz môžete zadarmo stiahnuť do svojich mobilných zariadení s Androidom. Novinka sa môže pochváliť prepracovanejším herným systémom, lepším grafickým spracovaním a novým obsahom.

Podobne, ako v prvej verzi, aj v Tiny Troopers 2: Special Ops ovládane malú skupinku vojakov s cieľom prebojovať sa cez jednotlivé úrovne plné nepriateľských jednotiek. Ide o veľmi jednoduchý princíp, no v hre nájdete rozsiahly systém vylepšení, úrovní vojakov alebo zbraní tak, ako v prípade žánru RPG. Tieto zmeny zahŕňajú napríklad hodnosť vojakov, prispôsobenie ich uniforiem, vylepšenie zbraní alebo brnenia. Novinkou je však možnosť pridať do svojej skupinky zdravotníkov, vojakov s plameňometom a podobne.

image (13) image (13)

 

Ak ste boli fanúšikom prvej verzie a strávili ste pri nej nekonečné hodiny pri prechádzaní levelov, túto novinku si jednoducho musíte stiahnuť. Nová verzia rozhodne stojí za to a je navyše bezplatne dostupná v Google Play. Samozrejme, Chillingo musí tiež zaplatiť svojich vývojárov, takže tu nájdeme vnútroherné nákupy.

Verzia: 1.3.8
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.3.8
Aktuálna cena: Zdarma
25.6.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+