MojAndroid

Herný titul s prvkami rozšírenej reality s názvom The Walking Dead: Our World je už k dispozícii v Obchode Play. Zahrajte si hru aj na vašom smartfóne! Ak ste vyskúšali populárny titul Pokémon GO, pravdepodobne budete v ovládaní tejto hry “ako doma.” Prvky rozšírenej reality sa však tentokrát presúvajú do sveta plného “zombíkov” po apokalypse. V hre takisto nemôžu chýbať populárne postavy zo známeho seriálu ako Rick Grimes, Michonne či Daryl Dixon.

Náš tip
The Walking Dead: Out World – Pokémon GO vo svete zombie apokalypsy dorazí už v júli

The Walking Dead: Our World

Prvé informácie o tomto hernom titule sme vám priniesli už pred samotným oficiálnym predstavením. Vašou hlavnou úlohou bude hľadať zbrane, vytvárať komunity, ale najmä zabíjať “zombíkov,” ktorí útočia na vás a na vašich blízkych. Hra je už síce dostupná v Obchode Play, prvé informácie však hovoria o tom, že na niektorých zariadeniach spôsobuje zamrznutie systému. Ide však skôr o problém, ktorý je možné vyriešiť softvérovou aktualizáciou.

Po úspešnom prekonávaní prekážok, splnení rôznych výziev ste pochopiteľne odmenený, a túto odmenu môžete použiť v ďalšom pokračovaní hry. Ide tak o vskutku návykový herný titul, ktorí si okrem fanúšikov populárneho seriálu obľúbia isto aj ďalší hráči mobilných hier na platforme Android. Herný titul The Walking Dead: Our World si môžete stiahnuť zadarmo prostredníctvom Obchodu Play.

Verzia: 0.160.2.8
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 0.160.2.8
Aktuálna cena: Zdarma
13.7.2018
Zdroj: phonearena.com

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+