MojAndroid

Zažili sme už niekoľko verzií známej hry The Sims, no tento raz to zrejme konečne vyzerá na príjemný zážitok. Štúdio Electronic Arts oficiálne spúšťa titul a ten má byť dostupný v ďalších krajinách. Bohužiaľ, niektoré veci sa nezmenili. Stále budete dlho čakať na jednotlivé úkony. Napríklad, v staršej verzii ste si cvičili nervy pri 2-minútovom čakaní na sprchu. Preskočiť ste to však mohli zaplatením v hernej mene a inak tomu nie je ani tento raz. No a keď sme pri platení, opäť sa budete stretávať s nákupmi v aplikácii až do 99,99 dolárov.

Podľa tlačovej správy ponúka Sims Mobile množstvo zaujímavých príležitostí na vyjadrenie svojho charakteru. Hľadáte si tu pracovné príležitosti, záľuby, tvoríte vzťahy. V hre je možný aj multiplayer režim, takže si napríklad môžete užívať párty s ďalšími hráčmi, respektíve s ich postavami. Vzťhay môžu byť priateľské, ale aj romantické, pričom môžete prijať riskantné výzvy za vysoké odmeny. Môžete sa napríklad rozhodnúť niekoho pobozkať alebo vyskúšať nový recept. Zaujímavou možnosťou je určite aj vytvorenie rodiny a následné tvorenie generácií a dedičstiev. To poskytuje veľké herné benefity.

Verzia: 9.3.0.148139
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 9.3.0.148139
Aktuálna cena: Zdarma

“V Sims Mobile sme dramaticky vzýšili vernosť a kvalitu Simsov a prostredí, v ktorom hrajú,” hovorí kreatívny riaditeľ Brandon Gill. “So Sims Mobile dokážeme priniesť hráčom obľúbené funkcie s novými, detailnejšími možnosťami… Hráči nájdu nové sprievodné príbehy a zaujímavé spoločenské prvky.”

Hrávali ste v minulosti alebo aj na mobile túto kultovú hru? Dajte nám vedieť v komentároch.

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+