MojAndroid

Nedávne špekulácie o skorom príchode Android hry The Sims™ 3 FreePlay sa dnešným dňom naplnili. Odo dnes je tak táto hra dostupná na Android Markete. Ako sme už v našom článku písali, v The Sims 3™ FreePlay máte možnosť rozvíjať až 16 vlastných The Sims postavičiek naraz, stavať a zariaďovať interiér a exteriér domov alebo si zadovážiť už hotové domy, starať sa o zvieratá, pestovať rastliny v záhrade či upiecť koláč. To všetko môžete vykonávať len ak máte tzv. Simoleons – “Sims peniaze”. Aby ste ich získali, musíte svojmu Simsovi nájsť prácu, kde dostane riadne zaplatené. V reálnom čase (deň u nás=deň v The Sims 3 FP) môžete okem peňazí získať aj akési Lifestyle body, ktoré využijete na špeciálne položky v hre. Svoje postavy môžete zoznamovať s ďalšími postavami v okolí a vytvárať tak priateľstvá či nepriateľské susedské vzťahy a za zmienku určite stojí aj plnohodnotné vybavenie mesta vrátane Pet shopov či iných obchodov, ktoré určite využijete.

Tento herný titul nie je spojený so sociálnou sieťou Facebook ako mnohí očakávali a ak si hru nainštalujete, počítajte s tým, že na vás po inštalácii bude čakať väčší objem herných dát na stiahnutie (na HTC Sensation XE 383 MB, na tabletoch až do 800 MB). The Sims™ 3 FreePlay vyzerá veľmi dobre a preto neváhajte a stiahnite si túto bezplatnú hru pomocou nášho widgetu na konci článku!

 

The Sims™ FreePlay
Electronic Arts Nederland BV
Verzia 1.0.24 (15. 2. 2012)
Veľkosť 13 MB
2.0+

Zadarmo

 

Za tip na túto Android hru ďakujeme nášmu čitateľovi Jakubovi Hrubému!

16.2.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+