MojAndroid

Herný titul z dielne vývojárov Bethesda Softworks LCC prichádza do Obchodu Play ako mobilná hra tentokrát pre Android smartfóny. Nesie názov The Elder Scrolls: Legends – Heroes of Skyrim a prináša skutočne zaujímavý bojový zážitok.

Využite prepojenie účtov s platformou Twitch.tv

Náš tip
Albion Online prichádza už aj ako mobilná hra pre Android

Hra The Elder Scrolls: Legends – Heroes of Skyrim debutovala pôvodne v marci ešte ako BETA verzia na PC platformu. V júni sa následne dostala do Obchodu Play ako mobilná hra určená pre Android tablety. Mnohí hráči nazvali hru ako klon titulu Hearthstone, avšak v rámci hry je možné pozorovať skôr niekoľko spoločných prvkov s titulmi od Blizzard.

The Elder Scrolls tiež profituje z partnerstva s hernou platformou Twitch.tv. Používatelia, ktorí prepoja svoje účty Bethesda a Twitch.tv, môžu získať odmeny v hre iba sledovaním alebo tiež živým vysielaním prostredníctvom Twitch.tv. V Obchode Play je mobilná hra The Elder Scrolls: Legends – Heroes of Skyrim dostupná na stiahnutie zadarmo. V priebehu hrania sa však môžete stretnúť s poplatkami v podobe in-app nákupov.

Náš tip
RuneScape príde ako mobilná Android hra do Obchodu Play už túto zimu

Páči sa vám tento herný titul? Aké hry hrávate na svojom Android smartfóne? Zaujímajú vás bojové herné tituly? Vaše otázky a postrehy nám môžete napísať do diskusie pod článkom.

Verzia: 1.70.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.70.1
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: androidauthority

29.7.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+