MojAndroid

Je to už 5 mesiacov, čo herné štúdio Bethesda ukázalo sveto na hernom veľtrhu titul The Elder Scrolls: Blades. Ten by mal patriť do štvrťstoročie starej série, ktorej posledný plnohodnotný piaty diel Skyrim sa objavil v roku 2011. Blades nemá byť jeho právoplatným nástupcom, ale len medzičlánkom v sérii určeným pre mobilné platformy Android a iOS. Bethesda teraz ale v obchode Google Play sprístupnila možno predobjednať, respektíve predregistrovať si, hru The Elder Scrolls: Blades. 

Čo je podstatou tejto hry? Ste členom radu Blades, ktorý sa vracia do svojho rodného mesta, kde zistí, že je zničené. Vašou úlohou bude ho obnoviť. Hra by mala mať na pomery smartfón konzolovú 3D grafiku, veľké množstvo zbraní a brnenia, kúzla, jaskyne, arény a, samozrejme, veľa hlavných aj vedľajších questov pre hráča. Boj prebieha v reálnom čase. Hru môžete hrať vo vertikálnej aj horizontálnej polohe obrazovky. V hre bude aj špeciálny mod Aréna, ktorý vám umožní bojovať proti reálnym protihráčom. Hra by mala byť zadarmo, ale za dodatočný obsah si budete musieť priplatiť in-app platbami.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
16.11.2018
Zdroj: AndroidCentral

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+