MojAndroid

Ak ste pochybovali o tom, že dnešné mobilné zariadenia dokážu prevádzať niekoľko, na hardvér náročných, operácií naraz, video redakcie SlashGear vás presvedčí o tom, že sen sa stal skutočnosťou. Čipový rad Texas Instruments OMAP 4470 a procesor OMAP 5 dokážu prenos videa v rozlíšení 1080p prostredníctvom WiLink a zároveň ešte bez problémov zvládnu hru na Android zariadení. To všetko naraz, v jednom okamihu.

Texas Instruments sa v tomto smere vyjadril, že používatelia Android zariadení sa môžu tešiť na Full HD 1080p video stream „s bezpečnou nízkou latenciou bezdrôtového pripojenia k sieti.“ Eric Thomas z Texas Instruments vo videu predvádza presne to, čo bolo spomenuté v riadkoch vyššie.

Spolupráca OMAP 4470 a WiLink 7.0 priniesla naozaj pôsobivý zážitok. Neskôr v tomto roku by zariadenia mali prejsť WiLink 8.0 certifikáciou a spoločnosť pripravuje ešte omnoho viac.

Zdroj, foto: SlashGear

18.6.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+