MojAndroid

Kto z vás by nepoznal Tetris. Ide o jednu najznámejších hier, ktorú s obľubou hrávali a ešte aj hrávajú milióny hráčov z celého sveta. Dnes je to už presne 30 rokov, odkedy sovietsky vedec Alexej Pažitnov z moskovskej Akadémie vied Sovietskeho zväzu vytvoril hru, ktorá sa len v prvom desaťročí dostala do miliónov počítačov, hráčskych automatov, vrátane 33 miliónov predaných kópií určených pre herné konzoly Game Boy. Celkovo sa predalo viac ako 100 miliónov kusov hry. Samozrejme, neskôr sa objavilo mnoho klonov tejto hry a dostala sa hádam do každého kúta zeme a pozná ju skoro každý.

Hrávali ste alebo ešte aj hrávate Tetris? Vedeli ste, že si ho môžete zahrať aj na svojom Androide? Stačí navštíviť obchod Play a dať vyhľadávať “Tetris”. Hneď na vás vyskočí niekoľko desiatok, ba až stoviek titulov, ktoré sú pripravené len a len pre vás. Niekoľko tipov na hru Tetris pre Android prinášame aj nižšie.

Verzia: 2.2.14
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.2.14
Aktuálna cena: Zdarma

 

6.6.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+