MojAndroid

Elon Musk už niekoľkokrát dokázal, že je celkom príjemný showman. V duchu prekvapení a úsmevu sa tiež nesú aj uvádzania jeho nových vozidiel. Zmysel pre humor ukázal aj počas vianočných sviatkov. Majiteľom Tesiel totiž prišiel “sviatočný softvérový update”, v ktorom si mohli aktivovať tzv. “Santa Mode – Režim Santa”. Na displeji sa jednoducho objavila ikona soba a pri nej nápis “Aktivovať / Deaktivovať Santa-režim môžete pomocou príkazu Ho-Ho-Ho”. Prípadne, stačilo stlačiť tlačidlo Ho-Ho-Ho. Prekvapenie je k dispozícii pre elektromobily Tesla Model S a Tesla Model X.

Po spustení Santa režimu predstavuje vaša Tesla Santa Clausa na saniach s darčekmi. Môžete ju sledovať na displeji digitálnych budíkov pred sebou. A keď si tak idete po ceste, míňate jednotlivé autá, ktoré predstavujú soby.

Náš tip
Tesla Model S prešla na jedno nabitie vyše 1000 km!

Po spustení autopilota sa cesta na displeji vyfarbí nabielo, teda predstavuje zasneženú krajinu. Nuž a ak milých žartíkov stále nie je dosť, stačí odbočiť. Keď totiž spustíte smerovku, namiesto typického zvuku zaznie zvuk rolničiek. Stačí si však pozrieť video, kde to celé vysvetľuje majiteľ Tesly, ktorého evidentne update veľmi potešil. Keď používateľov Santa Mode omrzí, stačí deaktivovať funkciu hlasovým povelom Ho-Ho-Ho. Video nájdete na našom webe eAutoPortal.sk v článku VESELÉ VIANOCE – POVEDALA TESLA A PRINÁŠA „SANTA MODE“ DO SVOJICH ELEKTROMOBILOV.

Zdroj: eAutoPortal.sk via engadget.com

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+